Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon Warszawa zbliża się dużymi krokami. To prawdopodobnie będzie największy przeszkodowy event w tym roku. Jest kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć. I jedna, o której bezwzględnie powinieneś pamiętać.

1. Bez kodu QR będzie draka (update)

To chyba najważniejsza rzecz, która wielu zapisanym uczestnikom Runmageddonu Warszawa (25-26 maja 2019) mogła umknąć. Dlatego umieszczamy ją na pierwszym miejscu, żeby nie było potem scysji w Nadarzynie.

Pamiętajcie, żeby dostać się do Biura Zawodów (odebrać pakiet startowy), depozytu, przebieralni, czyli wszędzie tam, gdzie musicie się dostać się przed startem, KONIECZNY JEST KOD QR. W rejestracji dostaniecie opaskę z kodem QR, bo ten sam kod będzie Wam potrzebny, żeby PO BIEGU WEJŚĆ do przebieralni, czy dostać się do depozytu po zostawione tam rzeczy.

Kod QR na maila przyśle Wam organizator targów Go Active Show. Prawdopodobnie w czwartek 23 maja.

Mail w którym będzie kod otrzymacie od “Ptak Warsaw Expo”. Będzie on zatytułowany “Twój bilet na Go Active Show 2019”. Następnie trzeba będzie kliknąć w znajdujący się tam przycisk “ODBIERZ BILET”. Wtedy zostaniecie przeniesieni na stronę www.goactiveshow.pl, gdzie po wpisaniu adresu e-mail, którego użyliście podczas zapisywania się na bieg, otrzymacie kod QR.

Dzieci biorące udział w biegu otrzymają bilet wstępu dla siebie i opiekuna.

2. Biuro Zawodów i harmonogram wydarzenia

Biuro Zawodów Runmageddonu mieścić się będzie na terenie Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Dokładnie to będzie Hala F. Będzie ono otwarte w piątek 24 maja w godzinach 16:00-21:00, w sobotę w godzinach 05:45-18:00, a w niedzielę 07:00-18:00.

Runmageddon PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie będzie jednym z największych w tym roku. Frekwencja będzie bardzo duża. Szczególnie w sobotę. Dlatego bezpieczniej jest przyjechać wcześniej i odebrać pakiet, niż zostawiać sobie to na ostatnią chwilę.

Harmonogram wydarzenia:

3. To będzie rekordowy Runmageddon?

To może być rekordowy Runmageddon w tym roku. Na dzień 21 maja na listach startowych zapisanych jest prawie 9,4 tys. osób (w tym ponad 1,8 tys. dzieci i juniorów). Jednym z nich jest Robert Korzeniowski, który przygotowuje się do Runmageddonu Kaukaz 2019. Może wystartuje właśnie w Twojej fali?

Dotychczas największym eventem Runmageddonu był ten organizowany w Twierdzy Modlin w maju 2018 roku. W tym roku natomiast we Wrocławiu z przeszkodami zmierzyło się ponad 8 tys. osób.

Frekwencja eventu w Nadarzynie może jeszcze wzrosnąć, bo zapisy online trwają do 23 maja, a do godz. 10:00 w piątek 24 maja można zapisywać się na miejscu w Nadarzynie.

4. Dojazd do Nadarzyna autobusem

Z centrum Warszawy (Dworzec Centralny) do Nadarzyna jest około 21 km. Na Runmageddon można dostać się samochodem, ale też autobusem podmiejskim lub specjalnym bezpłatnym autobusem podstawionym przez organizatora targów Go Active Show, który w dniach 24-26 maja będzie kursował z centrum Warszawy.

W piątek 24 maja bezpłatne autobusy z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie będą kursować co godzinę w obie strony. W sobotę od godz. 08:30 do 18:00, a w niedzielę od 08:30 do 17:45. Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie klikając tu, a także na stronie www.goactiveshow.pl

Do Nadarzyna można dostać się też komunikacją podmiejską. Z przystanku przy zajezdni Krakowska P+R (gdzie jest parking na 415 samochodów, parkowanie jest bezpłatne, jeżeli posiadamy m.in. bilet dobowy na komunikację w Warszawie) kursują autobusy linii 703, 711 (wysiadamy na przystanku “Paszków”) i autobus linii 733 (wysiadamy na przystanku “Centrum Mody”). Warto pamiętać, że Nadarzyn to już II strefa biletowa, więc bilety są droższe. Polecamy aplikację “Jak dojadę” do sprawnego zaplanowania kursu.

5. Dojazd samochodem, ale parking kosztuje

Do Nadarzyna można też się dostać samochodem. Pomimo, że jednocześnie odbywać będą się największe targi sportowe Go Active Show, nie powinno być problemów z parkingami. Ptak Warsaw Expo oferuje 15 tys. miejsc parkingowych. Jedyną niedogodnością jest to, że parking w sobotę i niedzielę jest płatny. Kosztuje 20 zł.

6. Przeszkody i mapa zawodów

Runmageddon opublikował mapę biegów i TOP10 przeszkód, które spotkacie na trasie. Będzie to m.in. Atak Szczytowy, Komandos, Multi Rig, Fireman, Kołkosznikow, Killer Plank + Weryfikator Marzeń oraz Oponeo (w linkach sposoby przechodzenia tych konstrukcji).

7. Pogoda będzie odpowiednia

Pogoda do biegania będzie odpowiednia. Słońce będzie wyglądać zza chmur, ale nie będzie prażyło. Będzie ciepło, ale nie będzie gorąco. Nie będzie też padało.

8. Nowe koszulki

Na Runmageddonie w Warszawie pojawią się nowe, czarne koszulki. Będzie też możliwość nadrukowania na nich Waszych imion, pseudonimów czy haseł. Odpowiednie stoisko będzie znajdować się blisko Biura Zawodów.

9. Darmowe wejście na targi Go Active Show

Pamiętacie o kodzie QR, o którym tyle napisaliśmy w pkt. 1? Jest on jednocześnie biletem wstępu na targi Go Active Show, gdzie będzie można m.in. uczestniczyć w treningach z gwiazdami. Bilet wstępu obowiązuje jednak tylko w dniu, w którym jesteście zapisani na bieg. Część atrakcji targów jest też dodatkowo płatna, więc nie wszędzie będziecie mieli wstęp.

10. To nie ostatni Runmageddon Warszawa

Majowy Runmageddon Warszawa nie jest jedynym w tym roku odbywającym się w okolicach Warszawy. Będzie drugi Runmageddon Warszawa. Niektórzy plotkują, że będzie to we wrześniu. Inni, że będzie to Otwock (27 km z centrum Warszawy). Tylko, czy można wierzyć tym plotkom?

Bonusowe pytanie: Czy kibice muszą mieć kody QR/bilety, żeby kibicować uczestnikom Runmageddonu?

Oczywiście, że nie! Cała trasa Runmageddonu jest dostępna dla kibiców. Gdyby jednak chcieli wejść na targi Go Active Show, to tak jak wszyscy inni zwiedzający, muszą kupić bilet (uczestnicy Runmageddonu mają wejście w cenie).

Fot. Runmageddon & Go Active Show

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany