Witaj!

Cieszymy się, że do nas wpadłeś.

eXtremalny.PL to wszystko o biegach ekstremalnych w Polsce. Kalendarium, zapowiedzi, relacje, porady, wyniki i zdjęcia. Wszystko w jednym miejscu, żebyś nie musiał już więcej szukać.

Jeżeli chcesz o nas dowiedzieć się więcej, przeczytaj też tekst pod grafiką…

eXtremalny.PL - przełamujemy kolejne bariery!

Portal eXtremalny.PL poświęcony jest biegom ekstremalnym i przeszkodowym.  Ale też biegom militarnym, po schodach, rozrywkowym i innym wymagającym nieco większego wysiłku. Znajdziesz tu m.in. kalendarium, zapowiedzi, wyniki i relacje z biegów odbywających się w Polsce (a także Europie Środkowej).

Startujesz pierwszy raz? Nic nie szkodzi. Znajdziesz tu porady dla początkujących, podpowiedzi, testy sprzętu, a także historie biegaczy. Nie zabraknie również zdjęć z biegów.

Misją eXtremalny.PL jest propagowanie i wspieranie idei biegów ekstremalnych. Biegów będących wyzwaniem. Motywacją do przełamywania kolejnych barier. Czy też po prostu świetną zabawą.

Nasze hasło to OSTATNI ŁATWY BIEG BYŁ WCZORAJ. Ono wprost nawiązuje do “The Only Easy Day Was Yesterday”, motta żołnierzy SEALs. Bo każdy bieg jest inny. Każdy jest innym wyzwaniem. Za każdym razem jednak daje tyle samo radości.

Wstań więc i walcz! Dołącz do naszej rodziny. Spróbuj raz, a nigdy już nie wrócisz do normalnego biegania. Bo ekstremalne bieganie to dużo funu i maksimum fejmu 😉

Zespół eXtremalny.PL