Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Przygotowania do sezonu biegowego AD 2021 trwają. Organizatorzy informują o nowych biegach OCR lub zawodach typu ninja. Inni dzielą się szczegółami ws. już ogłoszonych eventów. I tylko w dwóch przypadkach “Kwarantanna Narodowa” pokrzyżowała biegowe plany.

Wprowadzony od 28 grudnia kolejny lockdown w Polsce, który dla niepoznaki nosi nazwę “Kwarantanny Narodowej”, tylko w niewielkim stopniu pokrzyżował plany organizatorów biegów. z przeszkodami, powodując przesunięcie zaplanowanego na 16 stycznia Biegu 4 Pancernych na 30 stycznia, a zaplanowanego na 17 stycznia biegu Mors Masakrator w Wodzisławiu Śląskim na późniejszy termin.

Inni organizatorzy nie zwalniają tempa i mocno przygotowują do sezonu AD 2021. W okresie okołoświątecznym poznaliśmy terminy nowych biegów przeszkodowych i zawodów typu ninja OCR, a także pojawiły się dodatkowe informacje w przypadku już ogłoszonych biegów.

Ninja Run: Revenge – w dniach 5-7 lutego w Płocku odbędą się eliminacje do zawodów typu ninja organizowany przez Vikings Run i Jungle Nextreme, a 13 lutego ich półfinały i finały. Będzie to już druga edycja tych zawodów. Pierwsza była bardzo chwalona przez uczestników i obserwatorów.

Armagedon Active w Bytomiu – w dniu 29 maja Armagedon Active zawita do Bytomia, gdzie wspólnie z drużyną Socios Silesia zorganizuje swój kolejny event. Będzie to już 8 z 9-11 wstępnie planowanych na rok 2021. Organizator poinformował również o starcie “Klubowych Mistrzostw Armagedonu 2021” z pulą nagród w wysokości 4000 zł.

Ninja Track 100 – Biegun OCR poinformował, że przy okazji marcowego Biegun: Odwilż na Bagniskach (27-28 marca) i lipcowego Biegun: Klątwa Majtka (3-4 lipca) zostaną zorganizowane zawody Ninja Track 100, czyli rywalizacja na 100-metrowym torze przeszkód.

Systematycznie aktualizowany kalendarz biegów przeszkodowych i zawodów ninja OCR, a także mapę biegacza znajdziecie w portalu eXtremalny.PL.

Fot. FB Vikings Run, pexels

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany