Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Aktorka Sonia Bohasiewicz, biegaczka Angelika Cichocka i duża grupa mocnych kobiet pojawi się w 4. odcinku Ninja Warrior Polska, żeby zmierzyć z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód.  

Woman Power. Tytuł odcinka zobowiązuje. W 4. odcinku Ninja Warrior Polska pojawią się wybitnie energiczne, wysportowane i waleczne kobiety, które wiedzą, po co znalazły się w tym programie i chcą równo z mężczyznami pokonać ten sam tor.

Wśród nich Sonia Bohosiewicz, aktorka serialowa, filmowa, teatralna i kabaretowa, a także prezenterka i piosenkarka. Na antenie Polsatu można ją oglądać w każdą sobotę o godz. 21.05 w serialu “Rodzina na Maxa”. Sonia jest kobietą wszechstronną. Poza licznymi obowiązkami zawodowymi, zawsze znajduje czas na sport. Jak nam powiedziała – jestem osobą, która ma ze sportem do czynienia od samego początku. Mój zawód jest dość wymagający sportowo, więc muszę trzymać kondycję. Praca aktorska jest nie tylko emocjonalna, ale i bardzo fizyczna. Pamiętam taki film, gdzie na jednym dniu zdjęciowym miałam zejść ze schodów na obcasach i potem policzyłam, że powtarzaliśmy to 35 razy i ciągu pół półtorej godziny. To był naprawdę bardzo duży fitness wysiłek. Jest to więc oczywiste, że jak pracujemy 12 godzin i czasami bardzo siłowo i fizycznie, to warto przez cały czas dbać o tę kondycję. Czy takie przygotowanie wystarczy do pokonania toru ninja?

A może uda się to naszej olimpijce, Angelice Cichockiej, lekkoatletce specjalizującej się w biegach średnich? Angelika jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski seniorów, ma w dorobku aż jedenaście złotych medali. Stawała również na podium młodzieżowych mistrzostw Polski. Jest też reprezentantką Polski w drużynowych mistrzostwach Europy, IAAF World Relays oraz w meczach międzypaństwowych młodzieżowców.

Listę wszystkich uczestników 4. odcinka Ninja Warrior Polska 7 można znaleźć tu: Mocne dziewczyny w 4. odcinku Ninja Warrior Polska 7

(mat. pras.)

Fot. Polsat /  G. Broniatowski

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany