Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Multirig na Runmageddonie to rozbudowana przeszkoda. Tym samym pole do  pomyłek i błędów jest spore. A ich konsekwencje duże: utrata sił lub spadnięcie z przeszkody. W tym materiale znajdziecie wskazówki jak ich uniknąć.

Multirig na Runmageddonie jest zdecydowanie przeszkodą techniczną. Jego przejście bez znajomości pewnych zasad jest możliwe, lecz trudne. Bardzo łatwo jest popełnić na nim niejeden błąd. W filmie pokazuję, te które albo sam popełniałem, albo widziałem kibicując innym. W materiale prezentuję również, jak unikać tych błędów.

Jak uniknąć błędów?

Poza oczywistym trenowaniem techniki, czy siły chwytu, dobrze jest symulować sytuacje jakbyśmy ten błąd już popełnili, żeby wypracować schemat ratunkowy. Polecam też dbać o szczegóły. Zwracać uwagę na to, jaka sytuacja jest na torze. Czy nie ma na nim “korka”.  W jakim ustawieniu ciała zaczynamy pokonywać przeszkodę.

Powodzenia na Multirigu!

Polecam ZAWSZE próbować, choćby oznaczało to przejście tylko połowy segmentu czy spadnięcie z pierwszego chwyconego elementu. Zawsze zostanie nauka i doświadczenie, za każdym razem większe niż gdybyśmy od razu poszli zrobić 20 burpee. Ból niepokonania przeszkody jest znacznie mniejszy od tego kiedy się rezygnuje bez próbowania.

****

Powyższy artykuł jest częścią całego cyklu poświęconego przeszkodom na Runmageddonie. Dotychczas został opisany:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany