Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pod koniec czerwca do Gdyni przyjadą najlepsi zawodnicy OCR (biegów z przeszkodami) z całej  Europy, żeby walczyć w Mistrzostwach Europy OCR 2019. Będą oni rywalizować m.in. na pięciu przeszkodach, które można teraz spotkać na biegach z cyklu Runmageddon.

W dniach 27-30 czerwca br. w Gdyni odbędą się Mistrzostwa Europy OCR 2019, organizowane przez Stowarzyszenie OCR Polska. Pierwszy raz w formule czterodniowej. Centralną areną zmagań będzie Narodowy Stadion Rugby w Gdyni.

Uczestnicy startować będą na dwóch dystansach: Short (5 km i 40 przeszkód) i Standard (15 km i 60 przeszkód), a także w zawodach trzyosobowych sztafet na trasie 9 km z 60 przeszkodami. Podczas mistrzostw zadebiutuje nowa sprinterska formuła Ninja Track oraz formuła KIDS dedykowana dla dzieci.

Runmageddon jako największy bieg przeszkodowy w Polsce, a także bieg pozwalający zawodnikom zdobyć kwalifikację na mistrzostwa, zaangażował się w promocję mistrzostw wśród swoje społeczności oraz organizację wydarzenia.

Na trasach Mistrzostw Europy OCR biegacze przeszkodowi będą też mogli zmierzyć się z przeszkodami znanymi z Runmageddonu. Na ich drodze staną przeszkody znane z polskich Runmageddonów: Wariat, Pole Dance, Wisielec, Komandos i Triceps Killer.

Dodatkowo, zwycięzcy serii Elite biegów Short i Standard, którzy znajdą się na podium, otrzymają vouchery na Bieg Runmageddon Kaukaz (21-27.09.2019).

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

(na podstawie materiału prasowego)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany