Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Trzeci sezon polskiej edycji Ninja Warrior rozpocznie się od silnego uderzenia. W premierowym odcinku pojawi się mocny skład doświadczonych uczestników programu, z Robertem Bandoszem, zdobywcą tytułu “Last Man Standing” w 2020 roku, na czele. 

Nowy sezon Ninja Warrior Polska wystartuje we wtorek 2 marca. Przez kolejne 7 tygodni, w każdy wtorek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu, widzowie śledzić będą zmagania uczestników na znanym na całym świecie torze przeszkód. W sumie będzie ich 192. Gra idzie o chwałę i 150 tys. zł głównej nagrody. Ale przede wszystkim o bycie tą pierwszą osobą, która zdobędzie legendarną Górę Midoriyama. Dotychczas nie tylko nikomu to jeszcze się nie udało, ale nawet nikt nie zmierzył się ostatnią przeszkodą finału czyli z 23-metrową liną.

Premierowy odcinek Ninja Warrior Polska 3 przyniesie dużo sportowych emocji. Pojawią się w nim bowiem doświadczeni i mocni zawodnicy, którzy wystąpili i daleko zaszli w poprzednich edycjach tego show.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, już w pierwszym odcinku nowego sezonu, zobaczymy ostatniego zdobywcę tytułu “Last Man Standing” Roberta Bandosza. W tym sezonie zabraknie natomiast zdobywcy tego tytułu z 2019, Jakuba Zawistowskiego, który zmagał się z kontuzją i zrezygnował z udziału w programie.

W pierwszym odcinku pojawi się też Paweł Murawski, Mistrz Polski OCR na torze 100M z 2020 roku i czołowy zawodnik ninja w Polsce. Z torem zmierzy się Michał Baryza, finalista obu dotychczasowych edycji programu.

Na tor wróci również Rafał Maślak, mister Polski z 2014 roku.

Oczywiście nie zabraknie kobiet. We wtorek 2 marca zobaczymy m.in. Karolinę Brzuszczyńską, bardziej znaną jako “Way of Blonde”. To znana youtuberka i influencerka, której profil na Instagramie obserwuje 121 tys. osób. Przede wszystkim jednak instruktorka Taekwondo, posiadaczka czarnego pasa, która w 2020 zadebiutowała w Fame MMA.

Na naprawdę duże emocje z udziałem pań, widzom przyjdzie zaczekać do 2. odcinka Ninja Warrior Polska, który telewizja Polsat wyemituje 9 marca.

Ninja Warrior to znane na całym świecie sportowe show, w którym uczestnicy rywalizują na wymagającym torze przeszkód. Pomysł zrodził się w 1997 roku w Japonii, a do Polski przywędrował w 2019 roku. W trzecim sezonie gospodarzami programu będą: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz “Juras” Jurkowski.

Fot.: Polsat / Maciej Piórko

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zobacz także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany