Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Organizatorzy biegów z przeszkodami w pełnej mobilizacji przed sezonem 2019. W ostatnim tygodniu część z nich zaprezentowała nowe przeszkody. Pochwalili się oni też nowymi koszulkami. To z pewnością nie koniec nowości szykowanych na ten rok. 

Nowe przeszkody na Survival Race

Survival Race zaprezentował dwie nowe przeszkody na sezon 2019. Pierwsza to “Szynociąg”. To rodzaj tyrolki poruszającej się po szynie zawieszonej nad basenem z wodą. Kto nie ma stalowego chwytu lub też niedostatecznie się rozbiegnie przed wskoczeniem na tyrolkę, musi liczyć się z kąpielą. Drugą przeszkodą jest “Monkey Bar 6.0”. Na tle podobnych konstrukcji wyróżnia go to, że liczy ponad 35 metrów.

Nowe Oponeo

Tyrolka będzie też elementem nowego “Oponeo”, które pojawi się na Runmageddonie we Wrocławiu. Zastąpi ona gigantyczną “Porodówkę” z opon, która dotychczas poprzedzała wejście na konstrukcję z zawieszonymi oponami. Tyrolka będzie liczyć 6 m. Bezpośrednio z niej trzeba będzie przedostać się na bujające się opony. Dotknięcie ziemi oznacza karne burpeesy lub konieczność pokonania przeszkody od początku. Ostatnim etapem tradycyjnie będzie wdrapanie się na wieżę z opon i uderzenie w dzwonek.

10-metrowy Ragnarok

Pierwszą z 30 przeszkód zaprezentował, debiutujący w tym roku, bieg Vikings Run. To mierzące około 10 metrów combo “Ragnarok“. Składa się na niego: monkey bar, pochyły drążek i kołkownica. Będzie można wielokrotnie podchodzić do przeszkody. Jeżeli jednak nie uda się jej pokonać, to trzeba będzie robić karne burpeesy (zawodnik Elite traci też opaskę)

Wybierz sobie koszulkę na Runmageddon

Runmageddon chce wprowadzić czwarty model koszulki na sezon 2019, która pojawi się na biegach pod koniec roku. W tym celu zaprezentował cztery modele koszulek (żółta, czerwona i dwie czarne), prosząc członków facebookowej grupy “Runmageddonowe Świry” o głosowanie na jedną z nich. Na chwilę obecną najbardziej spodobała się ostatnia z prezentowanych niżej koszulek (czarna z żółtym motywem). A Wam która podoba?

Pomaganie w białym kolorze

Spartan zaprezentował koszulkę na swoje charytatywne biegi Charity Challenge. W sezonie 2019 w regionie CEU koszulka ta będzie mieć biały kolor. Najbliższy Spartan Charity odbędzie się 13 kwietnia podczas eventu w Kutná Hora (Czechy).

Fot. FB Survival Race / Runmageddon / Spartan Race Czech Republic

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany