Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Już 7 czerwca na Torze Wyścigowym w Przeźmierowie k. Poznania, odbędzie się otwarty trening przygotowujący do biegów z przeszkodami, ale też dedykowany dla każdego miłośnika aktywnego spędzania czasu. Trening poprowadzą Coachowie drużyny RMF4RT Gladiators.

Drużyna RMF4RT Gladiators z rozmachem wkroczyła w świat biegów z przeszkodami w Polsce. Najpierw było głośne wejście. Później inspirująca filozofia, gdzie rozwijanie sportowych pasji, wsparcie, wzajemny szacunek i dobrą zabawę, stawia się wyżej niż wyniki sportowe. Następnie przyszły sukcesy sportowe. Podczas Runmageddonu w podwarszawskim Nadarzynie drużyna Gladiatorów zajęła 3. miejsce w serii Elite na dystansie Rekrut.

W piątek 7 czerwca na Torze Wyścigowym w Przeźmierowie k. Poznania (ul. Wyścigowa 3; 62-081 Przeźmierowo) odbędzie się otwarty trening przygotowany przez Coachów RMF4RT Gladiators. Rozpocznie się on o godzinie 18:00. Będzie zawierał zarówno elementy biegowe, jak i siłowe. Ponadto na przybyłych na trening czekać będzie  specjalna niespodzianka. Będzie to też okazja do zapoznania się z filozofią społeczności RMF4RT Gladiator.

Trening Gladiatorsów odbędzie się na treningu wyścigowym, który będzie mieć miejsce tego samego dnia, dlatego jest to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu dla fanów motoryzacji i nie tylko. Ponadto, jest to trening dla każdego. Niezależnie czy uprawiasz sport od lat, czy dopiero stawiasz w nim pierwsze kroki ten trening pozwoli zrozumieć wartości i emocje, którymi się kierujemy – mówi Rafał Płuciennik, założyciel RMF4RT Gladiators.

W przyszłości podobnych eventów ma być więcej. Zarówno tych otwartych, jak i przeznaczonej dla społeczności RMF4RT Gladiators. Jednym z nich mają być, organizowane 3-4 razy w roku, wspólne wyjazdowe treningi dla wszystkich członków drużyny.

Czytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany