Oto wakacyjny rozkład jazdy czyli kalendarz biegów i zawodów przeszkodowych na lipiec i sierpień 2021 roku. Łącznie organizatorzy zaplanowali 44 różne eventy. 

[Aktualizacja 01.07.2021]

W lipcu odbędzie się 21, a w sierpniu 23 różne imprezy przeszkodowe. Od klasycznych biegów OCR, poprzez zawody na krótkich torach przeszkód i organizowane samodzielnie biegi dla dzieci, a na Biegu Katorżnika i Crossie Straceńców kończąc.

Najwięcej będzie eventów dla dzieci. Te nie tylko będą organizowane przy okazji większości przeszkodowych wydarzeń, ale też w 12 różnych wakacyjnych lokalizacjach odbędą się biegi spod znaku Survival Race Kids.

Zawodów na krótkich torach przeszkód (short OCR, ninjaOCR, ninja) odbędzie się w wakacje 9. Połowa z nich to będą samodzielne wydarzenia.

Nie zabraknie też naprawdę ekstremalnych wyzwań, jak Runmageddon Ultra w czeskim Harrachovie, czy biegów przeszkodowych o militarnym charakterze, jak Bieg Morskiego Komandosa i Formoza Challenge.

Mapa biegów i zawodów przeszkodowych na dalszą część 2021 roku:

W dalszym ciągu szukamy kolejnych ekstremalnych imprez w Polsce. Dlatego, jeżeli jesteś organizatorem biegu przeszkodowego, ale też biegu po schodach, militarnego, czy innego ekstremalnego, to śmiało pisz do nas. Tak samo, jeżeli Wy drodzy Czytelnicy, wiecie o takim biegu w swojej lub dalszej okolicy, to też dajcie nam znać.

Kalendarz biegów: https://extremalny.pl/kalendarz/ 
Mapa biegów: https://extremalny.pl/mapa/

 

Przeczytaj także: Aktualizacja kalendarza biegów OCR i zawodów ninja – aż 132 eventy w 2021 roku

Jedna odpowiedź