Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

To chyba jednak z największych niespodzianek sezonu 2021. Sezonu trudnego, bo wciąż obciążonego pandemią. Survival Race ogłosił, że zorganizuje biegi z przeszkodami dla dzieci w 17 różnych miastach Polski. Ogłosił Survival Race Kids – Tour 2021.

Survival Race Kids to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Mali wojownicy pokonają trasę z przeszkodami, otrzymają pamiątkowy medal i będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji w survivalowym miasteczku – można przeczytać na stronie internetowej biegu.

Cały cykl wystartuje już w długi majowy weekend (1-2 maja) w Karpaczu, a zakończy się w weekend 4-5 września w Poznaniu. Na liście miast są zarówno znane miejscowości wypoczynkowe w górach i nad morzem, jak i duże ośrodki miejskie (włącznie z Warszawą).

Młodzi wojownicy mogą rywalizować w trzech kategoriach:

  • Krasnal: 3-6 lat (700 m + 10 przeszkód)
  • Pirat: 7-10 lat (1,4 km + 10 przeszkód)
  • Ninja: 11-13 lat (2 km + 15 przeszkód)

W pakietach startowych oprócz pamiątkowego medalu na mecie, znajdzie się m.in. survivalowa opaska na nadgarstek, możliwość pomalowania twarzy w barwy wojenne przed biegiem i voucher zniżkowy na survivalową koszulkę. Cena takiego pakietu to 49 zł przy zapisach online i 59 zł w dniu biegu.

Jakie przeszkody czekają na trasach dziecięcych biegów? Oprócz tych klasycznych spotykanych na większości biegów, będzie m.in. “Rampa”, “Wodna zjeżdżalnia” i pompowany “Kulkożerca”.

Jak można przeczytać w regulaminie Survival Race Kids, w tej formule biegu pomiar czasu nie wstępuje. Tu będzie się liczyć tylko dobra zabawa.

Grafika/zdjęcia: Survival Race

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany