Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Etap zgłaszania się do polskiej edycji programu Ninja Warrior jeszcze się nie zakończył, a producenci już wysyłają zaproszenia na casting sprawnościowy. Odbędzie się on w maju w Extreme Warrior Park w Piasecznie.

Jesienią w Polsacie zadebiutuje polska edycja, znanego na całym świecie, programu Ninja Warrior, w którym uczestnicy zmierzą się z wymagającym torem przeszkód. Zgłaszać się do programu można od 1 lutego do 30 kwietnia br. Kolejny etap castingu – casting sprawnościowy – odbędzie się w dniach 16-20 maja w Piasecznie pod Warszawą.

W ostatnich dniach zaproszeniem na ten drugi etap pochwaliło się kilku zawodników związanych z biegami z przeszkodami. Takie zaproszenie otrzymał Robert Bandosz, 5. zawodnik Mistrzostw Europy OCR 2018 na krótkim dystansie, Mistrz Europy OCR 2018 w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 15 km oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski OCR 2018 na krótkim dystansie.

Po marzenia sięgają tylko odważni, którzy nie obawiali się tych marzeń posiadać i przede wszystkim Ci, którzy mieli wystarczająco dużo determinacji i byli gotowi do ogromnych poświęceń ze swojej strony, aby je realizować – napisał zawodnik na swoim fanpage’u po otrzymaniu zaproszenia na casting.

Dostaniem się do kolejnego etapu castingu pochwalił się w mediach społecznościowych również m.in. związani z Runmageddonem Nikodem Finke i Wojciech Borkowski, a także Rafał Kulak, Natalia Cicha, Agnieszka Koziak (bardziej znana jako Fitmaminka) i nasz redakcyjny kolega Jerzy Rojkowski.

Wciąż można zgłaszać się do udziału w Ninja Warrior Polska. Można to robić do 30 kwietnia. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, pomimo bardzo dużej liczby zgłoszeń do programu, odsetek kobiet jest stosunkowo mały. Dlatego na początku marca producenci najpierw opublikowali dedykowane dla pań ogłoszenie zachęcające do udziału, a pod koniec marca specjalny film reklamowy.

Casting sprawnościowy odbędzie się w dniach 16-20 maja w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 38/40. Ten adres jest dobrze znany miłośnikom biegów z przeszkodami. Tam mieści się Extreme Warrior Park. Uczestnicy poproszeni zostali o zabranie ze sobą stroju i obuwia sportowego wygodnego do ćwiczeń. Zakładając, że producenci poświęcą jednej osobie minimum 10 minut, w ciągu tych 5 dni przez Extreme Warrior Park przewinie się minimum 300 osób.

O tym, jak będzie wyglądał ten test sprawnościowy, napiszemy jutro (20 kwietnia) w artykule. Warto natomiast przypomnieć, że samo przejście testu sprawnościowego nie jest gwarancją udziału w Ninja Warrior Polska. Ostateczny wybór będzie zależał tylko i wyłącznie do producentów programu. Będzie to decyzja subiektywna i będzie ona nieodwołalna.

Foto: FB Ninja Warrior Hungary & Robert Bandosz – OCR Macho

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany