Już wszystko jasne! Bieg Runmageddon Gladiator Race Karkonosze, z prestiżową 42-kilometrową formułą Ultra, odbędzie się w lipcu w Harrachovie.  

Czeskie Harrachovo to – jak można przeczytać w Wikipedii – “miasto w północnych Czechach położone na terenie kraju libereckiego w Karkonoszach, 4 km od granicy Polski. Najważniejszym elementem miasta jest kompleks skoczni narciarskich Čerťák zbudowany na zboczu Čertovej hory”. I to właśnie tam w weekend 10-11 lipca 2021 roku odbędzie się polsko-czeski Runmageddon Gladiator Race Karkonosze. Organizatorzy właśnie zdradzili lokalizację eventu.

Nie napiszę, że jesteśmy zaskoczeni, bo nie jesteśmy. O tej miejscówce informowaliśmy w eXtremalny.PL już w grudniu ubiegłego roku.

Podczas Runmageddon Gladiator Race Karkonosze zmierzyć będzie się można z formułami Rekrut (6 km + 30 przeszkód), Hardcore (21 km + 70 przeszkód) i tą najbardziej prestiżową, rozgrywaną tylko raz w roku, której ukończyć nie wszystkim się udaje, czyli Ultra (42 km + 140 przeszkód).

Nie zabraknie też biegów dla młodszych miłośników przeszkód. Dla nich organizatorzy przygotowali formuły Kids i Junior, a także rodzinną formułę Family.

fot. FB Runmageddon

Przeczytaj także: