Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W lipcu zaprezentowaliśmy Wam “Cztery lipcowe biegi OCR w wakacyjnych lokalizacjach”. Poniżej prezentujemy pięć biegowych propozycji na sierpień.

Bieg Twardego

Bieg Twardego (8 sierpnia) w Rybkach koło Kościerzyny wraca po dwuletniej przerwie. Przeszkód technicznych tam nie spotkacie, ale naturalnych będzie aż nadto. Będzie dużo piachu, błota, a część trasy zostanie poprowadzona przez znajdujące się tam jeziorko. Bieg będzie odbywał się na 3-kilometrowej pętli. Uczestnik sam zdecyduje, czy będzie chciał biec 3, 6 czy 9 km.

Zobacz: Bieg Twardego powraca, przygotuj się na ekstremalną trasę

Hunt Run

Hunt Run zaplanował na ten rok dwa biegi: w Białce Tatrzańskiej i w Kozienicach w województwie mazowieckim. Ten pierwszy bieg odbędzie się w weekend 14-15 sierpnia. Polecamy go z dwóch powodów. Po pierwsze, z uwagi na atmosferę. Po drugie, z uwagi na dodanie formuły trail. Z pewnością 1000 m przewyższeń na dystansie 21 km oraz 2000 m na dystansie 44-46 km będzie sporym wyzwaniem.

Zobacz: Hunt Run wraca po rocznej przerwie i chce być jak Spartan

Śląska Liga OCR

Śląska Liga OCR to zawody robione z pasją przez ludzi, którzy żyją OCR-ami. Pierwsza z trzech imprez odbyła się 31 lipca w Rybniku. Dwie pozostałe zaplanowane są 14 sierpnia w Gliwicach i 29 sierpnia w Bytomiu. Jeżeli macie ochotę na mocny przeszkodowy wycisk to 3-kilometrowy bieg Short Race OCR z 20. przeszkodami z pewnością będzie dobrym wyborem.

Zobacz: Rybnik, Gliwice, Bytom czyli rusza Śląska Liga OCR 2021

Runmageddon Wrocław

Ubiegłoroczny błotny Runmageddon w Rolantowicach bardzo przypadł Wam do gustu. W tym roku Runmageddon wraca w to samo miejsce. Kto nie był w 2020 roku, powinien spróbować w tym roku. Organizatorzy zaplanowali event w weekend 21-22 sierpnia.

Zobacz: Gorące newsy wprost z siedziby Runmageddonu

Bieg Morskiego Komandosa

To propozycja dla zwolenników biegów przeszkodowych o militarnym charakterze. To też propozycja dla masochistów, bo bieg daje duży wycisk. Bieg Morskiego Komandosa odbędzie się w weekend 28-29 sierpnia w Gdyni.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany