Telewizja Polsat zakończyła nagrania do 4. sezonu sportowego show “Ninja Warrior Polska”. Wszystko wskazuje na to, że program pojawi się we wtorki w jesiennej ramówce.

Już od 2 lat widzowie Polsatu obserwują zmagania zawodników z całej Polski z torem przeszkód Ninja Warrior. Dotychczas nikomu nie udało się pokonać całego toru i zdobyć tytułu “Wojownika Ninja”. Czy uda się to w 4. sezonie? Czy pierwszy raz w historii ktoś będzie miał okazję zmierzyć się z legendarną Górą Midoriyama? Telewizja Polsat właśnie zakończyła nagrania nowego sezonu. Podobnie jak w latach poprzednich, nagrania odbywały się w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice.

Data premiery nowej odsłony polskiej edycji Ninja Warrior nie jest jeszcze znana. Wszystko przemawia jednak za tym, że program pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Gospodarze programu: Karolina Gilon, Łukasz Jurkowski i Jerzy Mielewski wielokrotnie w social mediach informowali, że będzie można go oglądać we wrześniu. We wtorki. W zależności od daty startu ramówki, premierowy odcinek Ninja Warrior Polska 4 zostanie wyemitowany 31 sierpnia, bądź 7 września 2021 roku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że program będzie miał nieco zmodyfikowaną formułę i pojawią się nowe wymagające przeszkody, które podniosą na wyższy poziom rywalizację sportową.

Telewizja Polsat, podobnie jak w 2020 roku, od razu nagrywa dwa sezony sportowego show. Nagrania jego piątej odsłony rozpoczną się 28 lipca w Gliwicach. Ninja Warrior Polska 5 najprawdopodobniej będzie mieć emisję wiosną 2022 roku.

Fot. @jurasmma

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także: