Wracam do Was z kolejną porcją świeżych wiadomości ze świata biegów przeszkodowych, zawodów ninja i innych ekstremalnych wyzwań. Z tego artykułu dowiecie się kto zaoferował walentynkową promocję na pakiet startowy, który organizator pokazał nową przeszkodę, a który zapowiedział nagrody pieniężne dla najlepszych biegaczy i wreszcie zapisy na które biegi ostatnio wystartowały. Zapraszamy do lektury.

 

Walentynkowa promocja na Winter Spartan Sprint Prešov

Każdy kto 13 lub 14 lutego kupi rejestrację na Zimowy Spartan Sprint w leżącym na Słowacji mieście Prešov, ten otrzyma rabat w wysokości 50% na drugi taki sam bieg. Bieg odbędzie się 25 lutego br. Obecnie pakiet startowy kosztuje 82 euro czyli około 390 zł. Walentynkową zniżkę można podarować dowolnej osobie. Promocja ta nie może jednak być łączona z innymi zniżkami i kodami.

 

 

Barbarian Race pokazał nową przeszkodę

Organizator biegów Barbarian Race zaprezentował w social mediach wizualizację swojej nowej przeszkody i zapytał fanów jakby nazwali tę konstrukcję. Wg redakcji eXtremalny.PL ta konstrukcja powinna nazywać się SIEKIEREZADA.

Fot. FB Barbarian Race

 

Start zapisów na Dziki Weekend

Wystartowały zapisy na XIII edycję Festiwalu Biegowego DZIKI WEEKEND. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia 2023 roku w Policach w województwie zachodniopomorskim. Jednym z biegów na Festiwalu będzie już IX edycja Ekstremalnego Dzikobiegu czyli bieg z przeszkodami na dystansie 7,5 km. Bieg ten jest jednocześnie IX edycją Mistrzostw Polski Służb Mundurowych. Ceny pakietów na Ekstremalny Dzikobieg zaczynają się od 80 zł.

Fot. FB Dziki Weekend

 

Start zapisów na ARM RACE Łódź

Wystartowały zapisy na bieg przeszkodowy ARM Race Łódź, czyli dawny Armagedon Active. Impreza zaplanowana jest na weekend 30 września – 1 października 2023 roku.  Biegacze mają do wyboru formuły: Loszka (5 km), Knur (5 km), Dzik (10 km), Pomarańczowy Wojownik i Dzika Rodzinka.

Fot. FB Armagedon Active – bieg z przeszkodami

 

20 lutego ruszą zapisy na Ninja World Cup Europe

W poniedziałek 20 lutego o godzinie 18:00 ruszą zapisy na międzynarodowe zawody Ninja World Cup Europe, które odbędą się w dniach 19-21 maja 2023 roku w Świeciu w województwie kujawsko-pomorskim. Więcej o tych zawodach przeczytacie tu: Polska gospodarzem prestiżowych zawodów Ninja World Cup 2023

 

Runaway ma nagrody pieniężne dla Elity

Organizator biegu przeszkodowego Runaway poinformował o nagrodach pieniężnych dla najlepszych biegaczy serii Elite. Ich wysokość nie została jeszcze upubliczniona.  Tegoroczny  Runaway odbędzie się w dniach 17-18 czerwca w Pępowie. Zapisy już trwają.

Fot. FB Runaway – Polski Uciekinier

Przeczytaj także: