Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W lutym oficjalnie startuje sezon biegów przeszkodowych AD 2023 w Polsce. W kalendarzu znaleźć można trzy duże imprezy biegowe.

Zimowy Runmageddon w Twierdzy Modlin oficjalnie zainauguruje sezon OCR 2023. Największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce zaplanował swój event w weekend 4-5 lutego. Będzie można się wtedy zmierzyć z dystansami: Rekrut (6 km + 30 przeszkód), Classic (12 km + 50 przeszkód) i Hardcore (21 km + 70 przeszkód). Będzie to też jedyna w tym roku okazji do zdobycia podczas jednego weekendu statuetki Weterana. I to w wersji zimowej.

W lutym odbędzie się jeszcze jeden Runmageddon. A właściwie Morsmageddon czyli bieg przeszkodowy dla morsów, który odbędzie się w Mielnie podczas odbywającego się tam Zlotu Morsów. Do pokonania będzie 3 km i 15 przeszkód.

W sobotę 18 lutego w Gucinie nowy sezon zainauguruje Armagedon Active, a właściwie od tego roku ARM Race. Odbędą się biegi w formułach: Loszka, Dzik i Knur. Jako, że to będzie walentynkowa impreza, więc biec można indywidualnie, jak i w parach.

Trzeci z lutowych biegów zaplanowany jest na sobotę 25 lutego. W Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Mors Masakrator. Do wyboru są dystanse 5 km (+20 przeszkód) i 8 km (+30 przeszkód). Dzieci mogą za to spróbować swych sił w biegu Mors Masakrator Kids.

Oprócz biegów, w lutym odbędą się również zawody przeszkodowe. 11 lutego w Gdańsku zorganizowane zostaną zawody “Młodzi Ninja”, a 18-19 lutego w Krakowie kolejna odsłona zawodów “Krakoski Challenge OCR”.

Kalendarz biegów: https://extremalny.pl/kalendarz/ 
Mapa biegów: https://extremalny.pl/mapa/

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany