Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W tym artykule przeczytasz o medalach na sezon 2023, rekordowym Zimowym Runmageddonie, Lidze OCR 2023, starcie zapisów na biegi, nowym sezonie Ninja Warrior Polska, konkursie w którym są do wygrania pakiety startowe na biegi Formoza Challenge i o tym kto dołączył do Spartan Elite Team CEU 2023.

Rekordowy Zimowy Runmageddon

Zaplanowany na weekend 4-5 lutego Zimowy Runmageddon w Twierdzy Modlin będzie rekordowy – poinformowali Jarosław Bieniecki i Piotr Bałchanowski podczas zorganizowanego 26 stycznia spotkania z internautami. Na listach zapisanych jest już ponad 3 tys. uczestników. To rekordowo dużo jeżeli chodzi o zimowe edycje Runmageddonu.

Cały zapis spotkania prezesów Runmageddonu z internautami znajdziecie tu: Prezesi Runmageddonu o nowych formułach, przeszkodach i nowościach na sezon 2023.

 

Medale Hunt Run

Organizator biegów przeszkodowych Hunt Run pokazał medale na sezon 2023. Hunt Run zorganizuje w tym roku 4 biegowe eventy. Zapisy na pierwsze 3 startują już 5 lutego.

 

Spartan Elite Team Poland

Agata Pietroszek-Domoradzka i Zbigniew Ziober zostali wybrani do Spartan Elite Team Central Europe 2023. Gratulacje!

 

Start zapisów na Active Challenge Szczecinek

Wystartowały zapisy na zawody Active Challenge w Szczecinku. Active Challenge to coś więcej niż sam bieg przeszkodowy.  To taki przeszkodowy traithlon, bo to zawody łączące w sobie bieg z przeszkodami (7 km), jazdę na rowerze (2,5 km) i pływaniem kajakiem (500 m). W tym roku impreza odbędzie się 2 września. Ceny pakietów zaczynają się od 99 zł.

 

Liga OCR 2023

Polska Liga Sportów Przeszkodowych opublikował listę biegów ligowych na sezon 2023. Będą to:

  • 01.04.2023: Runmageddon (Wrocław)
  • 23.04.2023: Barbarian Race (Ustroń)
  • 20.05.2023: Vikings Run (Smardzewice)
  • 01.07.2023: Biegun OCR (Gdynia)
  • 12.08.2023: Armagedon Active (Kamień)

Podczas dwóch pierwszych biegów zawodnicy będą jeszcze mieli możliwość zdobyć kwalifikację na Mistrzostwa Europy OCR 2023.

 

7. sezon Ninja Warrior Polska

Premiera 7. sezonu sportowego show Ninja Warrior Polska, jak wynika z docierających do nas wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji, będzie mieć miejsce 28 lutego br. Przypominamy, że nagrania tego sezonu miały miejsce w wakacje w Gliwicach, tuż po zakończeniu nagrań do 6. sezonu programu. W polskiej edycji Ninja Warrior jeszcze nikomu z uczestników nie udało się wygrać programu, a więc w całości ukończyć toru finałowego, którego ostatnią przeszkodą jest 21-metrowa lina.

 

Konkurs Formoza Challenge

Razem z organizatorem biegów przeszkodowych Formoza Challenge odpaliliśmy konkurs. Do wygrania jest aż 5 pakietów startowych na biegi Formoza Challenge w sezonie 2023. Szczegóły konkursu znajdziecie klikając tu, a sam konkurs odbywa się na profilu eXtremalny.PL na Facebooku.

Formoza Challenge zorganizuje w tym roku 5 biegów: 14 maja w Kaliszu, 4 czerwca w Obornikach, 23 lipca w Ustce, 3 września w Gliwicach (to nowa lokalizacja) i 1 października w Gdyni.

 

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany