Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W trzeci weekend marca do Wolicy pod Warszawą zjadą się przeszkodowcy z całej Polski. Okazją do spotkania będzie inauguracja Polskiej Ligi Ninja, pierwsze zawody Ninja Series, a także urodziny OSPRO. Portal eXtremalny.PL jest patronem medialnym tego wydarzenia.

W dniach 21-22 marca centrum treningowe Obstacle Sports Pro (OSPRO), mieszczące się w Wolicy pod Warszawą, będzie świętować swoje pierwsze urodziny. Zbiegnie się to w czasie z inauguracją Polskiej Ligi Ninja 2020 i pierwszymi zawodami Ninja Series by OSPRO.

Urodzinowe treningi

Urodziny OSPRO będą okazją do potrenowania na przeszkodach pod okiem znanych trenerów. W sobotę 21 marca wszyscy chętni będą mogli trenować z takimi osobami, jak zwycięzca Ninja Warrior Polska Jakub Zawistowski, wybitni trenerzy i założyciele Power Training Piotr i Magda Jaskółka. Nie zabraknie również Sylwestra WIlka i stałego bywalca Ninja Witchera, zawodnika OSPRO Ninja Team Polska. Całości dopełnią treningi z Marcinem Domańskim z Trener24, Tomaszem Danielkiewiczem oraz Bartkiem Januszewskim z XRunners oraz parkurowca Krystiana Czaplickiego z Movement Arena.

Ninja Series by OSPRO

Jeżeli ktoś chce poczuć smak rywalizacji znanej z telewizyjnego show Ninja Warrior Polska, czy wprost z toru Ninja Track na ostatnich Mistrzostwach Europy OCR 2019 w Gdyni, to zawody Ninja Series w dniach 21-22 marca są ku temu dobrą okazją.

Obstacle Sports PRO planuje cztery takie eventy. Pierwszy odbędzie się właśnie podczas urodzin centrum treningowego w Wolicy. Będzie to również inauguracja Polskiej Ligi Ninja, która w tym roku rusza pod auspicjami OCR Polska.

Wszystkie osoby, które podejmą wyzwanie na torze open będą do niej kwalifikowane. Tor będzie zbudowany tak, by mógł go ukończyć największy procent osób startujących. 60 najlepszych czasów męskich i 60 najlepszych czasów kobiecych będzie miało możliwość spróbować swoich sił na torze PRO. W przypadku, gdy będzie mniejsze zainteresowanie wśród kobiet, proporcja ta może się zmienić na 80 do 40. Każdy z uczestników ma możliwość dwukrotnego podejścia do toru. Bilety do nabycia na b4sport w cenie 49 zł (jeden start) lub 79 zł (dwa starty).

Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe, jak również pieniężne. Obecnie pula wynosi 2 tys. zł, ale rośnie ona wraz z zapisami. Organizatorzy przeznaczyli po 10 proc. z każdego pakietu właśnie na nagrody pieniężne.

Mali ninja na torze przeszkód

Zawody Ninja Series nie są zarezerwowane tylko dla dorosłych. OSPRO mocno stawia na rozwój młodzieży, dlatego zostaną utworzone trzy kategorie wiekowe Little Ninja 6-9 lat, Young Ninja 10-13 lat.oraz Junior Ninja 14-17 lat. Tor będzie dostosowany do możliwości najmłodszych uczestników, a poziom trudności pozwoli na ukończenie każdemu dziecku.

Do półfinału zawodów dla dzieci wejdzie 8 dziewczynek i 8 chłopców z najlepszymi czasami. Finał odbędzie się na czterotorowym torze, co mamy nadzieje da szeroką widownię i doping dla najmłodszych.

Bilety do nabycia na b4 sport. Jest tylko 100 biletów!

Tor ninja od OSPRO

Z torem ninja od OSPRO zawodnicy będą mogli się zmierzyć nie tylko przy okazji organizowanych raz na kwartał zawodów Ninja Series, ale również na innych przeszkodowych eventach w kraju. M.in. na zawodach organizowanych przez Hunt Run w Warszawie 9-10 maja, w Radomiu 6-7 czerwca i 20-23 sierpnia w Białce Tatrzańskiej.

Fot. Dawid Herda/OSPRO

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany