Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pierwszy w 2023 roku bieg przeszkodowy spod szyldu Barbarian Race odbędzie się w czwarty weekend kwietnia. Areną zmagań będzie Ustroń, a jedną z atrakcji trasa na Czantorię. W maju “Barbarzyńcy” zawitają do Dąbrowy Górniczej, a we wrześniu do Wisły.

Barbarian Race opublikował kalendarz biegów na rok 2023. Jest on bardzo podobny do tego z 2022 roku. Nowy sezon Barbarian Race zainauguruje zaplanowanym na 21-23 kwietnia 2023 roku eventem w Ustroniu. Biegowy weekend rozpocznie się już w piątek 21 kwietnia biegiem Peak28, czyli biegiem na Czantorię. Wprawdzie uczestnicy na trasie nie spotkają klasycznych przeszkód. Jedną wielką przeszkodą będzie za to stok o nachyleniu około 28 stopni i 450 m przewyższeń na dystansie 1,6 km. W kolejnych dniach zaplanowane są formuły Opener, Arrow i Race.

W maju “Barbarzyńcy” zawitają do Dąbrowy Górniczej nad Jezioro Pogoria, gdzie w weekend 27-28 maja odbędą się biegi w formułach Opener,  Arrow i Race.

Podobnie jak w tym roku, sezon zamknie bieg w Wiśle. W dniach 2-3 września będzie można zmierzyć się z formułami Opener i Race,a także odbędzie się Barbarian Hill czyli bieg pod skocznię imienia Adama Małysza, który jednocześnie będzie już 6. edycją Mistrzostwa Polski w Podbiegu pod Skocznię.

Zapisy na wszystkie trzy przyszłoroczne Barbariany już wystartowały. Ceny pakietu na formuły Peak28 i Arrow startują od 79 zł, na Openera od 129 zł, a na Race od 199 zł.

Jakie nowości przygotował Barbarian Race na rok 2023? Jedną z nich będzie bieg w formule Family.

Fot. screen z barbarianrace.pl

Przeczytaj także: Oto on! Kalendarz biegów Runmageddon na rok 2023

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany