Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Puchar Polski Ninja Games wystartuje 18 kwietnia 2020 roku. Finał zawodów odbędzie się we wrześniu. Gwarantowana pula nagród finansowych wzrosła do 12 tys. zł.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników rywalizacji na krótkich torach przeszkód. Znamy terminy zawodów rozgrywanych w ramach Pucharu Polski Ninja Games. Zawody wystartują 18 kwietnia w Radotkach k. Płocka, a wielki finał odbędzie się 20 września w Śremie w województwie wielkopolskim. Zapisy ruszą w lutym.

Biegi wchodzące w skład Pucharu Polski Ninja Games:

  • 18 kwietnia 2020 (Radotki)
  • 16-17 maja 2020 (Zielona Góra)
  • 30-31 maja 2020 (Radotki)
  • 27-28 czerwca 2020 (Pępowo)
  • 5-6 września 2020 (Radotki)
  • 20 września 2020 (Śrem) – Finał Pucharu Polski Ninja Games 

Jak już wcześniej informowaliśmy (Ninja Games wchodzi do gry! W 2020 rusza Puchar Polski), formuła Pucharu Polski ma charakter otwarty i może być jeszcze powiększona o maksymalnie 3 dodatkowe eventy. Ostateczna lista biegów zostanie podana do 31 marca br.

Ninja Games to wspólny projekt Adrenaline Rush OCR, RunAway – Polski Uciekinier i Extreme Construction. To zawody na liczącym blisko 160 metrów torze przeszkód, na którym może rywalizować aż 4 zawodników. W każdych zawodach tor będzie identyczny, przez co zawodnicy będą walczyć nie tylko o zwycięstwo i nagrody, ale również o rekord toru.

Druga dobra wiadomość jest taka, że organizatorzy podwyższyli z 10 tys. zł do 12 tys. zł gwarantowaną pulę nagród. Pula ta dodatkowo wzrośnie, jeżeli do Pucharu Polski przystąpią nowe biegi lub pojawią się nowi sponsorzy. Nagrody będą też przyznawane w klasyfikacji Open i Age Group.

Puchar Polski Ninja Games to nie jedyna nowość przygotowywana na sezon 2020 przez trio Adrenaline Rush, RunAway i Extreme Construction. Wkrótce ujrzeć światło dzienne ma projekt skierowany dla bardziej tradycyjnych biegaczy przeszkodowych.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany