Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Czy Polusowi rozwiąże się kokarda? Czy Julia Maciuszek kolejny raz bezbłędnie pokona tor eliminacyjny? A Borkowski, Orichowski, Kaczmarski i Orankiewicz będą bić się o Power Tower? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznamy w 4. odcinku Ninja Warrior Polska.

6. sezon Ninja Warrior Polska jest na półmetku. We wtorek 20 września telewizja Polsat wyemituje 4. odcinek sportowego show. Do walki z torem przeszkód stanie 27 uczestników, w tym aż 8. kobiet. Jedną z nich jest Julia Maciuszek, która w mistrzowski sposób uporała się już z torem eliminacyjnym w 3. sezonie show. Liczymy, że teraz powtórzy ten wyczyn i wciśnie buzzer na szczycie “Krzywej ściany”. A może ta sztuka uda się również którejś z pozostałych uczestniczek? (zobacz: Kobiety w Ninja Warrior Polska. Zestawienie najlepszych uczestniczek!)

Niewątpliwie murowanymi kandydatami na awans do półfinału i walkę o finał będą wracający na tor weterani programu: Wojciech Borkowski, Witalij Orichowski, Krzysztof Orankiewicz i Mateusz Kaczmarski.

Kolorytu najbliższemu odcinkowi doda natomiast występ Piotra Polusa. Uczestnik, który mierzył się już z torem ninja w stroju Borata, teraz wystąpi… w wielkiej czerwonej kokardzie. Oby tylko ona nie rozwiązała się na którejś przeszkodzie.

Oto pełna lista uczestników 4. odcinka:

1. Peter Piotr Polus

2. Mateusz Kaczmarski

3. Krzysztof Orankiewicz

4. Witalij Orichowski

5. Wojciech Borkowski

6. Marcin Makuszewski

7. Michał Działowski

8. Kamil Bubel

9. Jakub Nawrot

10. Krystian Kisielewski

11. Tomasz Łapacz

12. Jakub Telesiński

13. Jacek Jeschke

14. Artur Witkowski

15. Grzegorz Pachucy

16. Artur Czachura

17. Arkadiusz Adamczewski

18. Michał Missala

19. Arkadiusz Maciuszek

20.Patrycja Iwaszkiewicz

21. Agata Szkudlarek

22. Kinga Zbiciak

23. Wioletta Rynkiewicz

24. Dorota Kaczmarek

25. Ela Liberadzka

26. Aleksandra Krawczyk

27. Julia Maciuszek

 

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany