Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W dniach 14-15 grudnia w Warszawie odbędzie się Ninja Run by Hunt Run. To widowiskowe zawody na krótkim torze przeszkód. Zawodnicy startować będą parami, co dodatkowo podniesie poziom adrenaliny. Po wszystkim organizatorzy zapraszają na imprezę integracyjną.

Biegi z przeszkodami coraz częściej włączają do swoich eventów sprinterskie biegi na krótkim torze przeszkód typu ninja. Zawody te nie tylko stanowią dodatkowy punkt programu dla uczestników danego eventu, ale przede wszystkim, z uwagi na swą widowiskowość, są dużą atrakcją dla kibiców. Podobną ścieżką podąża Hunt Run, który w grudniu organizuje takie zawody. Tyle tylko, że jako oddzielne wydarzenie.

Areną zmagań przeszkodowych Ninja Dzików będzie Centrum Praskie Koneser przy Placu Konesera w Warszawie. Zawody odbędą się w zamkniętej hali (Hala Filtracja), przez co nie tylko zawodnicy będą mieli idealne warunki do rywalizacji, ale również publiczność do kibicowania. Tor przeszkód przygotuje firma OSPRO.pl, która odpowiadała za tor Ninja Track na ostatnich Mistrzostwach Europy OCR w Gdyni.

🇵🇱🇵🇱🇵🇱👉 Co sądzisz o naszym #ninjatrack który pojawił się pierwszy raz na OCR European Championships? 👉 Gdzie powinniśmy się pokazać następnym razem? Posiadamy bardzo dużą bazę przeszkód sportowych które możesz od nas wypożyczyć lub kupić na swój event.🇬🇧🇬🇧🇬🇧👉 What do you think of our #ninjatrack which appeared for the first time at OCR European Championships?👉 Where should we show up next time?We have a large base of sports obstacles that you can rent from us or buy for your event.#OSPROInnovations#ObstacleSportsPRO"Wannt to feel Alive?! So move on and leave all obstacles behind!

Opublikowany przez OSPRO.pl Poniedziałek, 15 lipca 2019

 

Szczegóły Ninja Run by Hunt Run:

  • tor przeszkód przygotuje firma OSPRO.pl
  • tor będzie się składał z 8-10 przeszkód
  • pomiar czasu
  • jednocześnie rywalizują po 2 osoby
  • oddzielny tor będzie przygotowany dla dzieci
  • profesjonalna oprawa muzyczna i spiker
  • limit uczestników: 210 osób w sobotę i 150 w niedzielę
  • pakiet startowy: 19 zł dorośli i 9 zł dzieci
  • start zapisów: środa 27 listopada

Ninja Run by Hunt Run pod dachem to idealna propozycja dla kibiców na grudniowy weekendu. Szczególnie, że w sobotę (14 grudnia) po zawodach odbędzie się impreza integracyjna dla wszystkich przeszkodowych dzików.

Na zawody można zapisywać się poprzez stronę internetową Hunt Run. Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Fot. Hunt Run

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany