Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Z tego artykułu dowiecie się m.in. kiedy zostaną ogłoszeni organizatorzy Mistrzostw Europy OCR 2024 i 2025, jakie przeszkody przygotował Runmageddon i Barbarian Race, jak poszło Polakom na zawodach Hyrox i które dziewczyny awansowały do finału Ninja Warrior Polska. 

Medal na Formozie

Organizator biegów przeszkodowo-militarnych Formoza Challenge zaprezentował medal na sezon 2023. Nam się bardzo podoba.

Grafika: FB Formoza Challenge

Nowa przeszkoda na Barbarianie

Barbarian Race zapowiedział, że 21 kwietnia podczas biegu Barbarian Opener w Ustroniu zadebiutuje nowa przeszkoda. Będzie to równoważnia umieszczona pomiędzy bujającymi się ramionami. Przeszkoda ta ma być wzorowana na wiedźmińskiej konstrukcji na której Ciri trenowała w Kaer Morhen w 2. części netflixowego “Wiedźmina”.

Fot. screen z serialu “Wiedźmin”

Odzież od ARM Race

Organizator biegów przeszkodowych ARM Race (dawnej Armagedon Active) najpierw pokazał koszulkę na sezon 2023, a teraz pokazał kolekcję ubrań i innych tekstylnych gadżetów sygnowanych logiem ARM Race. Prezentowaną niżej na zdjęciu kolekcję mają jeszcze uzupełnić ręczniki i koce plażowe.

Fot. FB ARM Race – Barłóg pomarańczowych dzików

Dwie dziewczyny w finale Ninja Warrior

Katarzyna Jonaczyk i Carolina Filipek awansowały do finału 7. sezonu Ninja Warrior Polska z 4. odcinka. W dotychczasowej historii polskiej edycji tego sportowego show udział w finale wywalczyła tylko jedna kobieta. Była nią Katarzyna Baranowska. Finał Ninja Warrior Polska 7 zostanie przez telewizję Polsat wyemitowany we wtorek 11 kwietnia 2023 r.

Grafika: FB Ninja Warrior Polska

Bandosz, Gadzińska i Hyrox

Robert Bandosz i Dorota Gadzińska w ostatni weekend wzięli udział w zawodach Hyrox w Sztokholmie. Oboje wystartowali w prestiżowej kategorii PRO. Gadzińska zakończyła zawody na 15. miejscu w kategorii Pro Women, a Bandosz na 25. miejscu w kategorii Pro Men.

Więcej informacji o Hyrox znajdziecie klikając tu.

Fot. FB Robert Bandosz – Ninja Macho

Mistrzostwa Europy 2024 i 2025

Europejska Federacja Sportów Przeszkodowych poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że zostali już wybrani organizatorzy Mistrzostw Europy OCR w 2024 i 2025 roku. Organizatora przyszłorocznych mistrzostw poznamy tradycyjnie podczas ceremonii zamknięcia Mistrzostw Europy OCR 2023 na Węgrzech, ale organizator mistrzostw w 2025 roku zostanie ogłoszony w ciągu kilku dni. Od teraz też Europejska Federacja będzie ogłaszać gdzie odbędą się mistrzostwa z 2-letnim wyprzedzeniem.

UIPM i FISO wydają broszurę dla przeszkodowców

Międzynarodowa Unia Pięcioboju Nowoczesnego (UIPM) i Międzynarodowa Federacja Sportów Przeszkodowych (Fédération Internationale de Sports d’Obstacles – FISO) wydały broszurę dla przeszkodowców, którzy w przyszłości chcieliby wystartować w pięcioboju nowoczesnym. Broszurę tę można pobrać ze strony: uipmworld.org/obstacle

Grafika: FB World Obstacle

 

Runmageddon Wrocław: TOP10 przeszkód

Runmageddon we Wrocławiu zbliża się dużymi krokami. Bieg odbędzie się 1 kwietnia 2023, a główną areną zmagań będzie stadion Wrocław Tarczyński Arena. Organizatorzy zaprezentowali TOP10 przeszkód i mapkę biegu. Biegacze oprócz ogromnej ilości schodów, na trasie spotkają również takie przeszkody jak: Wspinanie po linie, Helikopter, Holly Bull by Toroz, Lodowa czy Trawers.

Grafika: FB Runmageddon

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany