Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Sezon biegów z przeszkodami za chwilę wystartuje na dobre. Organizatorzy dodatkowo podkręcają atmosferę, ujawniając nowe przeszkody, nowe medale, a także ogłaszając nowe biegi.

Tough Mudder w Krakowie

Tough Mudder w tym roku debiutuje w Polsce. Organizatorzy właśnie ujawnili lokalizację i termin drugiego biegu. Odbędzie się on 19 października w Krakowie. Do wyboru będą dwa dystanse: 5K (5 km z 13 przeszkodami) i Classic (12-16 km i 25 przeszkód). Zapisy ruszyły 22 marca. Ceny startują odpowiednio od 149 zł i 169 zł.

Pierwsza polska edycja biegu Tough Mudder odbędzie się 29 czerwca w Katowicach, gdzie dorośli będą mogli ścigać się na dystansie 5K, a dzieci w wieku 7-12 lat na dystansie Mini.

Runmageddon na Saharze

Ledwo zakończył się Runmageddon Sahara AD 2018, już organizatorzy ogłosili kolejna edycję tego etapowego biegu z przeszkodami (lub bez). Odbędzie się ona w dniach 20-26 marca 2020 roku. Runmageddon Global ponownie zabierze uczestników do Maroka, gdzie zmierzą się z największą pustynią na świecie. Ceny startują od 1290 EUR.

Zastrzyk adrenaliny od OSPRO

Bieg Adrenaline Rush, którego pierwsza w tym roku edycja odbędzie się 13 kwietnia w Radotkach, zaprezentował trzy nowe przeszkody: Anaconda, Walle i Hamsterious. Przeszkody są autorstwa OSPRO. Ciekawi jesteśmy jak zawodnicy sobie na nich poradzą.Nowy sezon – nowe medale

Nowy sezon zawsze oznacza nowe medale. Tymi pochwalił się przede wszystkim Runmageddon. Nawiązują one do żołnierskich nieśmiertelników, czyli do pierwszych medali, które w 2014 roku zawisły na szyjach biegaczy. Razem z medalami Runmageddon przedstawił nową statuetkę “Weterana” i Korony”.

Nowe medale na sezon 2019 zaprezentował w ostatnich dniach również Survival Race.

Ciekawą koncepcję medalu przedstawił Runaway. Uczestnicy biegów Runaway Colosseum i Runaway City otrzymają 2 medale, które będzie można złożyć w jedno duże trofeum.

Prawdziwe wrażenie jednak robi składany medal Festiwalu Biegowego – Dziki Weekend. Spójrzcie sami.

Fot. FB biegów

Czytaj także: Nowe koszulki i przeszkody, czyli to co tygrysy lubią najbardziej

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany