Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zebraliśmy dla was najnowsze aktualności ze świata biegów i zawodów przeszkodowych w Polsce. W tym artykule przeczytacie o startujących zapisach na biegi, ujawnionych lokalizacjach biegów, zaprezentowanych koszulkach i Lidzie Ninja 2023. Zapraszamy do lektury.

ARM Race pochwalił się koszulką

Organizator biegów przeszkodowych ARM Race (dawniej Armagedon Active) pokazał koszulkę startową na nowy sezon. Jak Wam ona się podoba?

Fot. FB ARM Race

Koszulki na Runmageddon Classic

Runmageddon zaprezentował koszulkę, która w sezonie 2023 znajdzie się w pakietach startowych na bieg Runmageddon Classic. Podobnie jak w przypadku biegów w formułach Intro i Rekrut jest to koszulka bez rękawków, co z pewnością zaskoczyło wielu biegaczy. I sądząc po komentarzach w social mediach wielu to się nie spodobało.

Fot. FB Runmageddon

Przeczytaj także:

Family Barbarian Race

Barbarian Race startuje z falą Family. Taka zapowiedź pojawiła się w mediach społecznościowych tego biegu. W fali Family może mogą pobiec dzieci w wieku 10-15 lat + ich rodzic, opiekun lub trener.

Start zapisów na Browargedon

Wystartowały zapisy na wrześniowy Browargedon z przeszkodami, czyli imprezę dla miłośników biegów z przeszkodami i… złotego trunku. Bieg odbędzie się 16 września 2023 roku w miejscowości Lampa w województwie pomorskim. Nie będzie to jedyny taki Browargedon. 20 maja organizatorzy zapraszają do miejscowości Szymbark (województwo pomorskie).

Fot. FB Browargedon

Bieg Katorżnika 2023

10 marca wystartowały zapisy na Bieg Katorżnika – Ucieczka Zakładników 2023. Bieg odbędzie się pierwszy weekend sierpnia w Lublińcu , a organizatorzy tradycyjnie obiecują biegaczom zapewnić “bagno, rowy, błoto, smród i stęchliznę, pijawki i inne robactwo”.

Runaway ogłasza kolejne biegi dla juniorów

Runaway systematycznie ogłasza kolejne biegi przeszkodowe dla dzieci i młodzieży. Obecnie na liście jest 5 takich imprez: Stargard, Chojnice, Kościan, Borek Wielkopolski i Kobylin.

Fot. FB Runaway – Polski Uciekinier

Start zapisów na ARM Race Toruń

Już można się zapisywać na bieg przeszkodowy ARM Race (Armagedon Active) w Toruniu. Odbędzie się on 15 lipca 2023 roku. Do wyboru są formuły Dzik 10 km + 40 przeszkód), Loszka (5 km + 25 przeszkód), Knur (5 km + 25 przeszkód, bieg bez pomiaru czasu) i Dzika Rodzinka (1 km, bieg przeszkodowy dla rodzin).

Liga Ninja 2023

Polska Liga Sportów Przeszkodowych opublikowała listę zawodów w ramach Ligi Ninja 2023. Na ligę będą składać się łącznie 4 zawody (14 maja – Kraków, 12 sierpnia – Sopot, 23 września – Warszawa, 14 października – Gdańsk), z czego trzeba zaliczyć 3, żeby być klasyfikowanym. Udział w lidze wymaga też wykupienia Licencji Zawodnika.

Fot. FB Polska Liga Sportów Przeszkodowych

Runmageddon Ostrołęka

Runmageddon odpalił zapisy na bieg w Ostrołęce w dniu 5 sierpnia 2023. Centrum wydarzeń będzie tamtejsza plaża miejska przy ulicy Wioślarskiej 2. Zmierzyć będzie można się z dystansami Intro i Rekrut, a młodsi miłośnicy przeszkód powalczą w formułach Kids i Junior.

Fot. FB Runmageddon

Wcześniej Runmageddon ujawnił, że Runmageddon Trójmiasto odbędzie się w gdyńskich Kolibkach, a poznański bieg wraca na Hipodrom Wola.

 

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany