We wtorek 28 września Polsat wyemituje 5. odcinek Ninja Warrior Polska. Czy to będzie show jednego zawodnika? Producenci uchylili rąbka tajemnicy i wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Zapowiada się kolejny historyczny odcinek.

Uwaga! Będą spoilery. Dlatego jak ktoś nie chce sobie psuć zabawy przed telewizorem, to w tym momencie powinien przerwać czytanie tego artykułu.

We wtorek kolejnych 32 uczestników zmierzy się z torem przeszkód, walcząc o 4 miejsca w finale. Najpierw będą oni mieli do pokonania składający się z 6 przeszkód tor eliminacyjny. Następnie dwóch najlepszych zawodników z tego toru zawalczy na Power Tower o “złoty bilet”, który daje przepustkę bezpośrednio do finału. Na końcu 9 osób zmierzy się z torem półfinałowym o 3 miejsca w finale.

W 5. odcinku pojawi się wiele nowych osób. Będą celebryci, jak aktor Wojciech Błach i znany z reality show MTV “Warsaw Shore” Damian “Stifler” Zduńczyk. Do programu wrócą również uczestnicy poprzednich edycji. Wśród nich finalista 1. i 3. edycji Teofil Deciuk i jeden z najbardziej rozpoznawanych uczestników Ninja Warrior Polska – Sylwester Wilk.

I to właśnie Sylwester Wilk, który po wypadku ma amputowaną nogę, prawdopodobnie zostanie jednym z głównych bohaterów 5. odcinka. Zasugerowali to sami producenci. W zapowiedziach 4. sezonu Ninja Warrior Polska pokazali, jak zawodnik pokonuje najtrudniejszą przeszkodę toru eliminacyjnego, czyli “Tańczące Kamienie”. W tej sytuacji pokonanie dalszej części toru nie wydaje się aż tak dużym wyzwaniem. Czy Sylwester Wilk będzie pierwszym sportowcem z protezą, który ukończy tor eliminacyjny i wbiegnie na “Krzywą Ścianę”? A może zobaczymy go w półfinale? Przekonamy się we wtorek.

 

Oto pełna lista uczestników 5. odcinka:

1. Dawid Jarząbek


2. Piotr Król


3. Piotr Czarnecki


4. Daniel Bąk

5. Filip Ponikiewicz

6. Filip Sesay

7. Marcin Kozłowski

8. Adrian Bartecki

9. Krzysztof Kołakowski

10. Michał Golda

11. Michał Grygowicz

12. Wojciech Błach


13. Rafał Mantycki


14. Damian “Stifler” Zduńczyk


15. Halina Kuran


16. Iza Wysłuch


17. Klaudia Kolegowicz

18. Anna Krajka

19. Danuta Ciszewska

20. Krystyna Sitko

21. Justyna Ławniczak

22. Łucja Obal

23. Marcel Misiura

24. Oskar Rzymski

25. Michał Grzybowski

26. Dawid Biliński

27. Filip Fulara

28. Marek Szulc

29. Maciej Palian

30. Aleksander Waszkiewicz

31. Teofil Deciuk

32. Sylwester Wilk

 

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 130. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także: