Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W tym artykule przeczytasz o Polaku, który wkrótce pojawi się w zagranicznej edycji Ninja Warrior, o zawodnikach z Polski lecących na drużynowe zawody przeszkodowe za granicą, o serii Ninja Series Regionals, o zawodach przeszkodowych na molo w Sopocie, o Runmageddonie który na dłużej zawita to Bydgoszczy oraz o tym, kto wygrał sobotni bieg Mors Masakrator. Zapraszamy do lektury.

 

Bandosz w zagranicznej edycji Ninja Warrior

Dobrze przeczytaliście. Polak pojawi się w zagranicznej edycji Ninja Warrior. Nie pierwszy już raz. W ubiegłym roku Robert Bandosz startował już w Ninja Warrior UK (zobacz: Robert Bandosz w Ninja Warrior UK: Race For Glory. Gdzie oglądać?). Nie możemy zdradzić wielu szczegółów odnośnie tegorocznego startu. W tym w jakim kraju.  Możemy tylko napisać, że będzie to międzynarodowa edycja z najlepszymi zawodnikami z Europy, Stanów Zjednoczonych i Japonii. Więcej szczegółów o tym wydarzeniu podamy Wam na początku kwietnia.

 

Ninja Series Regionals 2023

Organizator zawodów Ninja Series zaprezentował lokalizację zawodów regionalnych. Łącznie to będzie aż 7 takich imprez: Kraków, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Lublin, Mikołów i Kostrzan nad Odrą. Najbliższe zawody odbędą się w dniach 15-16 kwietnia w Krakowie.

 

OCR100 na molo w Sopocie

12 sierpnia 2023 r. na molo w Sopocie odbędą się zawody przeszkodowe OCR100 – zapowiedzieli ich organizatorzy. Szczegóły imprezy mają być podane wkrótce. Póki co znamy tylko logo tych zawodów.

Polacy jadą za zawody Gov Games

Katarzyna Jonaczyk, Jakub Zawistowski, Grzegorz Niecko, Jan Tatarowicz, Przemysław Jańczuk i Michał Grochoła lecą do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na drużynowe zawody przeszkodowe Gov Games. Zawody odbędą się w marcu br.

 

Runmageddon na dłużej zawita do Bydgoszczy

Runmageddon zawita do Bydgoszczy nie tylko 24 czerwca 2023 roku, ale również w latach 2024 i 2025. Takie wnioski można wyciągnąć na podstawie udostępnionych w social mediach informacji z których wynika, że samorząd w Bydgoszczy przyznał środki finansowe dla Runmageddonu na lata 2023-2025.

 

Wyniki Mors Masakrator 2023

W sobotę 25 lutego w Wodzisławiu Śląskim odbył się bieg Mors Masakrator. W serii Elite wśród mężczyzn pierwszy linię mety przekroczył Paweł Jaciów (czas: 0:41:26), przed Dominikiem Konkolem (0:42:44)  i Dawidem Rybakiem (0:47:11). W gronie kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Pola Ziarkowska (czas: 1:03:57), a kolejne miejsca zajęły Ola Szojda (1:07:36) i Sylwia Knop (1:15:27).

Pełne wyniki można znaleźć na stronie Timing4u.

 

We wtorek startuje Ninja Warrior Polska

We wtorek 28 lutego startuje 7. sezon Ninja Warrior Polska. Sportowe show będzie można oglądać w telewizji Polsat w każdy wtorek o godzinie 20:05. Znamy już wszystkich uczestników pierwszego odcinka. Listę można znaleźć w artykule: 28 lutego startuje Ninja Warrior Polska 7. Oto uczestnicy 1. odcinka show. A o tym kto jeszcze pojawi się w programie przeczytacie w artykule: Ninja Warrior Polska powraca! Kto wystąpi w 7. sezonie show?

Co jeszcze wiemy o programie? Tyle co wiadomo z zapowiedzi. Widać tam niektóre z przeszkód toru eliminacyjnego. Wiadomo też, że formuła programu się nie zmieniła. Przede wszystkim jednak producenci zdradzili, ustami Jerzego Milewskiego, że “po raz pierwszy w historii dwóch zawodników stanie przed tą szansą…”. Chyba wszyscy się domyślają, jaka to szansa. Szczególnie, że na wideo obaj prowadzący stoją ubrani na galowo pod Górą Midoriyama.

Przeczytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany