Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Szukacie kalendarza biegów przeszkodowych (OCR) na 2022 rok? Dobrze trafiliście! Właśnie uzupełniliśmy kalendarz na eXtremalny.PL. Można zacząć już planować nowy sezon biegowy. 

Kalendarz biegów z przeszkodami (przeszkodowych, OCR) na rok 2022 powoli się zapełnia. Na tę chwilę organizatorzy biegów zapowiedzieli, a w niektórych przypadkach już otworzyli zapisy, na 22 różne wydarzenia. Najmocniej pod tym względem obsadzony jest czerwiec 2022 roku z 9 różnymi biegami.

Sezon AD 2022 rozpocznie 15 stycznia Mors Masakrator w Wodzisławiu Śląskim. Póki co ostatnim ogłoszonym biegiem jest Bieg Hutniak w Warszawie, który odbędzie się 9 października 2022 roku.

Runmageddon ogłosił już 5 z prawdopodobnie 13-15 biegów, jakie zorganizuje w 2022 roku. Tym razem na start sezonu nie trzeba będzie czekać do końca lutego. Zostanie on zainaugurowany w weekend 22-23 stycznia w Warszawie. Gdzie konkretnie? Tego nie wiadomo. My obstawiamy Twierdzę Modlin.

Wysyp terminów biegów z przeszkodami, ale też i pierwszych zawodów typu ninja, należy spodziewać się w listopadzie. Wtedy 60 proc. biegowego kalendarza na przyszły rok powinna być już znana.

Kalendarz biegów OCR/zawodów ninja

Mapa biegacza 

2 komentarze

    • Redakcja

      Niestety. Spartan podobno w listopadzie pokaże kalendarz dla CEU. Jak tylko zostanie on opublikowany to dodamy biegi.

      Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany