Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Najważniejszą wiadomością ostatnich dni jest 3. miejsce drużyny z Polski na przeszkodowych zawodach GOV GAMES w Dubaju. To jednak nie jedyny news ze świata biegów przeszkodowych (OCR) i zawodów ninja jaki warto znać. Zapraszamy do lektury.

3. miejsce Polaków w Dubaju

Drużyna z Polski w składzie: Katarzyna Jonaczyk, Grzegorz Niecko, Jan Tatarowicz, Jakub Zawistowski, Michał Grochoła i Przemysław Jańczuk zajęła 3. miejsce w drużynowych zawodach przeszkodowych Gov Games 2023: Battle Of The Cities w Dubaju. Polacy reprezentowali miasto Gdańsk.

Więcej o tym przeczytacie tu: Polacy zajmują 3. miejsce podczas Gov Games 2023: Battle Of The Cities

Fot. FB Jakub “Gładki” Zawistowski

Koszulki Formoza Challenge 2023

Organizator biegów przeszkodowo-militarnych Formoza Challenge zaprezentował koszulki na sezon 2023. Dostępne będą one w 5 kolorach i będzie je można personalizować poprzez dodanie swojego imienia/ksywki na plecach koszulki.

Fot. FB Formoza Challenge

Furia Wojów – start zapisów

W dniu 3 maja 2023 roku odbędzie się 2. edycja biegu Furia Wojów – Bitwa o Gród Drengów. Ten bieg przeszkodowy utrzymany jest w średniowiecznym klimacie (zobacz: Furia Wojów – bieg z przeszkodami inny niż wszystkie!) i słynie z “surowych” konstrukcji przeszkodowych, co doskonale widać na poniższym zdjęciu.

Fot. FB Furia Wojów  

Wystartowały zapisy na Bieg Tygrysa

Ruszyły zapisy na militarno-przeszkodowy Bieg Tygrysa. Będzie to już jego 10. edycja. Bieg odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku w Orzyszu ma Mazurach. Bazą biegu będzie plaża miejska nad jeziorem Orzysz.

Fot. FB Bieg Tygrysa Orzysz

Runaway Trail

Organizator biegu przeszkodowego Rynaway zapowiedział formułę TRAIL, czyli bez przeszkód, podczas tegorocznego biegu w Pępowie. Trasa TRAIL będzie mierzyła 8 km i będzie prowadzić przez okoliczne łąki, ścieżki rowerowe i miejscowy zbiornik wodny.  Zapisy na tę formułę już wystartowały. Cena pakietu startowego to 79 zł.

Fot. FB Runaway – Polski Uciekinier

Runmageddon Weteran 2023

Runmageddon pokazał Weterana na sezon 2023. To duża statuetka o kształcie litery W, na której szczycie zawodnik będzie mógł umieścić medale za ukończone biegi w formułach Rekrut, Classic i Hard Core.

Fot. FB Runmageddon

Gosia Szaruga i inni przeszkodowcy w NWP

We wtorek 7 marca telewizja Polsat wyemituje 2. odcinek Ninja Warrior Polska 7. W odcinku tym z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód zmierzy się spora grupa zawodników znanych z biegów przeszkodowych (OCR). Zobaczymy m.in. Małgorzatę Szarugę, Bartosza Januszewskiego, Michała Milbranta i Wiktora Wójcika.

Zobacz: Znamy wszystkich uczestników 2. odc. Ninja Warrior Polska 7

 

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany