Runmageddon zaprezentował nowe koszulki startowe, które biegacze znajdą w pakietach na Classica. Koszulki są w patriotycznych barwach i…  

Ptasie Mleczko się zmniejszyło. Czekolady ważą mniej. Oleju w butelkach też jest mniej niż 1 litr. Wysoka inflacja sprawiła, że downsizing z buta wkroczył na sklepowe półki. Downsizing czyli celowe zmniejszanie gramatury produktu, bez zmiany jego opakowania i obniżania ceny. Inaczej mówiąc: mniejsze produkty udają te większe w normalnych cenach.

Koszulkowy downsizing zawitał do biegów przeszkodowych (OCR). W tym roku biegacze pocisną Runmageddon Classic w patriotycznych barwach, a rękawki już nigdy nie będą im przeszkadzały na przeszkodach, bo ich po prostu… nie będzie.

Runmageddon zaprezentował właśnie bezrękawnik PATRIOT. Przeszkodowcy znajdą go w pakietach startowych na biegi w formule Classic. Ta propozycja chyba wszystkich zaskoczyła. Mało kto mógł się spodziewać, że bezrękawniki znajdą się nie tylko w pakietach na biegi Intro i Rekrut, ale również na Classica.

Fot. Screen z FB Runmageddon

Jak Wam podobna się ta koszulkowa rewolucja rodem z Runmageddonu? No i pytanie, czy nowe koszulki na Hardcora i Ultra również będą bez rękawków?

Przeczytaj także:  Runmageddon pokazał nowe koszulki. Jak Wam się podobają?