Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Spadł pierwszy śnieg. Liczne biegi zamknęły już sezon 2018, a duża grupa zawodników jest w okresie roztrenowania. Nie oznacza to jednak, że kalendarz na grudzień jest pusty. Wprost przeciwnie. Pojawiają się w nim nowe pozycje.

Ostatnią w 2018 roku pozycją w kalendarzu biegów z przeszkodami jest Armagedon Active Zima. To bieg na 10 km z 50 przeszkodami. Zostanie on zorganizowany 29 grudnia w miejscowości Okrąglica niedaleka Sieradza.

To jedyna pozycja figurująca w kalendarzu w drugiej połowie grudnia. Znacznie bogatsza pod tym względem jest pierwsza połowa miesiąca. Ze wskazaniem na pierwszy dzień miesiąca. Tego dnia odbędą się aż 3 różne biegi.

W Warszawie na terenie WAT zostanie zorganizowany IV Bieg Nocy Listopadowej. To bieg przeszkodowo-militarny, dlatego warunkiem uczestnictwa w zmaganiach na dystansie 8 km z 30 przeszkodami, jest posiadanie odpowiedniego wojskowego stroju i obuwia.

W leżącym 110 km od stolicy Płocku odbędzie się II edycja imprezy Arena Challenge, czyli biegu z przeszkodami po hali Orlen Arena. Bieg jest krótki, bo tylko 700-metrowy. Przeszkody stanowi infrastruktura hali, a także stacje crossfitowe.

Nowym wydarzeniem jest OCR Games w Gdańsku. Zawodnicy będą się ścigać na dystansie 1,2 km. Do pokonania mają 9 przeszkód.  Bieg odbędzie się w ramach wydarzenia Star Challenge w Gdańsku, czyli biegu po schodach  najwyższego na Pomorzu budynku – Olivia Star (165 metrów).

W ostatnich dniach grudniowy kalendarz zyskał jeszcze jedną pozycję: Masakryczny Mikołaj. Bieg zaplanowany jest na 15 grudnia. Na liczącej 6 km trasie znajdzie się nie mniej niż 20 przeszkód. To propozycja dla biegaczy z Małopolski. Zawody odbędą się niedaleko Oświęcimia.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany