Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zebraliśmy kolejną porcję ciekawostek, newsów i zapowiedzi od organizatorów biegów z przeszkodami i nie tylko. Zapraszamy do lektury.

Hunt Run wraca z kwarantanny

Hunt Run zapowiedział, że po 17 stycznia ogłosi swoje plany na 2021 rok. Termin nie jest przypadkowy. Wtedy (teoretycznie) kończy się Narodowa Kwarantanna w Polsce. Jak udało nam się dowiedzieć, w tym roku Hunt Run planuje 2-3 biegi. A my wstępnie planujemy pokazać się na jednym z nich.

Fot.: Hunt Run

 

Furia Wojów w październiku

Utrzymywany w klimatach średniowiecza bieg z przeszkodami Furia Wojów odbędzie się 2 października 2021 roku – poinformowali organizatorzy na Facebooku, zapowiadając wkrótce więcej szczegółów. Będzie to jego druga edycja. Pierwsza została bardzo ciepło przyjęta przez biegaczy. Zobacz: Furia Wojów – bieg z przeszkodami inny niż wszystkie!

Fot.: FB Furia Wojów

 

Runaway i Ninja Games

O plany Runaway na 2021 roku zapytaliśmy Krzysztofa Zmysłowskiego. Oto co nam odpowiedział:

W 2020 Runaway zszedł ze sceny OCR, ale tylko po to, żeby w 2021 narobić na niej więcej hałasu. Mamy w planach co najmniej dwa eventy – Runaway Drogbruk Pępowo i Runaway Drogbruk Śrem – podczas których zadebiutują nowe przeszkody. (…) Tradycyjnie przygotowujemy dystanse dostosowane do potrzeb i możliwości każdego biegacza, także tego najmłodszego, i dbamy o to, żeby w pakiecie niczego nie zabrakło: od gadżetów przez koszulki aż po posiłek regeneracyjny.

Formuła NINJA Games Powered by Runaway pojawi się na eventach w Pępowie oraz Śremie. A także pracujemy nad trzecią lokalizacją. O szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.

Fot.: Runaway

 

Gladiator Race podsumował rok 2020

Gladiator Race, czeski partner Runmageddonu, podsumował pandemiczny rok 2020. Gladiatorzy zorganizowali łącznie 18 biegów, na starcie których stanęło 10,1 tys. uczestników. Działającą od 8 maja 2020 roku Gladiator Race Arena (Hradec Králové) odwiedziło 4 tys. osób. Zobacz: Gladiator Race Comeback – powrót biegów OCR w Czechach

Fot.: FB Gladiator Race

 

Wojtek Sobierajski odpalił kanała na YT

Znany z biegów przeszkodowych, a szerszej publiczności również z występu w obu edycjach Ninja Warrior Polska, Wojciech Sobierajski odpalił kanał na You Tube. Kanał nazywa się… Wojciech Sobierajski.

 

Trifecta dwuletnia

Spartan poinformował, że w związku z pandemią oficjalny rok Trifecty został przedłużony. I tak “każdy Spartan Sprint, Stadion, Super, Beast lub Ultra ukończony po 4 listopada 2019 r. liczy się do Trifecty aż do 7 listopada 2021 r.”

Fot.: FB Spartan

 

Czytaj także: Noworoczne OCR-owe newsy i ciekawostki

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany