Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon odkrywa karty. Znamy kolejną lokalizację tego ekstremalnego biegu przeszkodowego. Wrześniowy “warszawski” Runmageddon odbędzie się w największym w Polsce i Europie zadaszonym parku wodnym – Suntago.

– 10 i 11 września wbijamy do największego zadaszonego Parku Wodnego w Polsce i Europie! – ogłosił Runmageddon na swojej stronie internetowej i w social mediach. Dokładnie to na terenach wokół Suntago. Do wyboru będzie 6 różnych formuł: Intro, Rekrut, Classic, Kids, Junior i Family. Dodatkowo, każdy kto się zapisze na bieg, dostanie 50 proc. zniżki na wejście do Suntago w ten przeszkodowy weekend.

Park Wodny Suntago mieści się w miejscowości Wręcza (niedaleko Mszczonowa) w woj. mazowieckim. To 55 km od Warszawy, 105 km od Łodzi, 280 km od Krakowa i Poznania oraz 380 km od Gdańska.

Do Suntago można dojechać samochodem, ale ze stolicy regularnie kursuje tam również Bus Suntago. To jednak propozycja dla tych wszystkich, którzy mają start w nieco późniejszych godzinach.

Pierwszy Bus Suntago odjeżdża z Warszawy z Al. Jerozolimskich 56 o godzinie 09:00, a na miejscu jest o godzinie 10:00. Ostatni bus odjeżdża o godzinie 18:30. Takim busem można również wrócić do stolicy. Pierwszy odjeżdża spod Suntago o godzinie 12:00, a dwa ostatnie odjazdy w sobotę są o 19:30 i 22:15, a w niedzielę o 19:30 i 21:15.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Więcej artykułów poświęconych Runmageddonowi.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany