Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Święta, święta i po świętach. Pora wrócić do rzeczywistości. Poniżej w artykule zebraliśmy kilka interesujących okołoświątecznych newsów i ciekawostek związanych z biegami z przeszkodami.

 

Jessie Graff – z Ninja Warrior do filmu

Jessie Graff, znana m.in. z udziału w kilku edycjach show American Ninja Warrior, wystąpiła w filmie “Wonder Woman 1984”, gdzie popisuje się swoimi kaskaderskimi umiejętnościami. Film od 25 grudnia można oglądać w HBO Max. Jego polska premiera zaplanowana jest na 22 stycznia.

Fot. FB Jassie Graff

 

Runmageddon pokazał już cały kalendarz, za chwilę pokaże medale

O plany Runmageddonu zapytaliśmy Piotra Bałchanowskiego. Oto co nam odpisał:

Nowy Rok zaczęliśmy planować zanim skończył się ten nietypowy rok 2020. Pierwszą, ważną dla komfortu startujących zmianą było pokazanie całego kalendarza naszych ekstremalnych eventów na rok 2021. Zrobiliśmy to na prośbę Runmageddończyków, którzy chcieli móc planować swoje starty. Więc teraz, pierwszy raz w historii Runmageddonu, wszystkie daty mają podane na talerzu jeszcze przed startem nowego roku i już swobodnie mogą bookować weekendy na start w Runmageddonie. Kolejną nowością, którą zamierzamy ogłosić w styczniu będą nowe medale. Wszyscy na ten moment czekamy, ale jeszcze chwila cierpliwości. W sezonie wiosenno-letnim zaskoczymy też nowymi koszulkami startowymi i… nowymi przeszkodami.  

A tak przedstawia się oficjalny, opublikowany jeszcze w listopadzie, a więc nie uwzględniający lokalizacji Runmageddonu Karkonosze (10-11 lipca 2021), kalendarz na cały rok 2021:

Fot. FB Runmageddon

 

Spartan oficjalnie potwierdził Czarną Górę

Spartan oficjalnie potwierdził, że w dniach 15-16 maja 2021 roku odbędzie się Spartan Trifecta Weekend na Czarnej Górze (powiat kłodzki, województwo dolnośląskie). W sobotę 15 maja odbędzie się Beast, a dzień później będzie można zmierzyć się z przeszkodami na dystansach Sprint i Super.

Zapisy na Czarną Górę startują na początku stycznia. Osoby, które były zarejestrowane na odwołany bieg w 2020 roku, zostaną automatycznie przeniesione. Dystans Beast zalicza się do Mountain Series.

Fot. FB Spartan Race Poland

 

BMK już wystartował, Terenowa Masakra za chwilę

W Nowy Rok wystartowały zapisy na tegoroczną, już 12. edycję Biegu Morskiego Komandosa. Bieg tradycyjnie odbędzie się w ostatni weekend wakacji. W środę 6 stycznia natomiast wystartują zapisy na 11. edycję Terenowej Masakry w Bydgoszczy. Bieg zaplanowany jest na 5-6 czerwca 2021. Organizatorzy zapowiadają, że nie będzie to jedyna edycja w tym roku.

Fot. FB Terenowa Masakra

 

Runmageddon Adventure z impetem wkracza w 2021 rok

Choć Rumageddon Adventure zapowiedział, że wszystkie karty odsłoni po 11 stycznia, już teraz możemy Wam zdradzić kilka ciekawostek. Po pierwsze, w 2021 roku ekipa planuje organizację ponad 20 wypraw w aż 7 krajach. Wiemy też, że imprezy będą odbywać się na lądzie, w wodzie i powietrzu. Organizatorzy chcą pokazywać uczestnikom nowe dyscypliny sportowe i metodycznie uczyć ich nowych umiejętności, zdobywając przy tym masę ekstremalnych wrażeń. Więcej informacji już niebawem będziecie mogli znaleźć na grupie Łowców Przygód.

Fot. Runmageddon Adventure

 

Armagedon Active w lipcu zawita do Opola

Armagedon Active nie zwalnia tempa i dodaje kolejną lokalizację. Tym razem zawita do Opola, gdzie 24 lipca będzie będzie można zmierzyć się z dystansami: Loszka (5 km + 30 przeszkód), Knur (5 km + zmniejszona liczba przeszkód technicznych) i Dzik (10 km + 50 przeszkód). Dla młodszych adeptów biegów z przeszkodami i dla całych rodzin organizatorzy przygotowali natomiast dystanse Warchlak (1 km), Pomarańczowy Wojownik (1 km) i Dzika Rodzina.

Armagedon Active w Opolu jest już 8 ogłoszonym biegiem z 9-11 planowanych przez tego organizatora.

Fot. FB Armagedon Active

 

Jerzy Rojkowski z certyfikatem Spartan SGX Coach

Jerzy Rojkowski, autor m.in. cyklu “Metody na przeszkody”, skończył kurs trenerski i może pochwalić się certyfikatem Spartan SGX Coach. Gratulujemy!

Fot. Screen z FB Jerzy Ro idzie na spartana

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany