Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Łącznie 15 różnych eventów przeszkodowych przygotowali organizatorzy na koniec wakacji. Są to zarówno biegi, jak i zawody przeszkodowe. Dla dużych i małych. W tym 3 duże ogólnopolskie biegi. A jak komuś jeszcze mało wyzwań, to może spróbować sił w biegu po schodach.

W tym roku koniec wakacji rozłożył się na 2 weekendy. Pierwszy to oczywiście 27-28 sierpnia. Drugi, do którego spokojnie można sobie przedłużyć urlop, to 3-4 września. Taki układ kalendarza sprawia, że imprezy biegowo-przeszkodowe rozłożyły się w sumie na 4 dni. A jest ich sporo. W sumie 15. Najbardziej zadowoleni mogą być młodsi miłośnicy wszystkich przeszkodowych wyzwań, bo biegów dedykowanych tylko im będzie aż 7.

Duże biegi przeszkodowe

Końcówka wakacji to 3 duże biegi przeszkodowe. W weekend 27-28 sierpnia w Gdyni odbędzie się kolejna edycja przeszkodowo-militarnego Biegu Morskiego Komandosa, a w Łodzi będzie można sprawdzić się na biegu Armagedon Active. Tydzień później odbędzie się Barbarian Race w Wiśle, którem będą towarzyszyć 5. Mistrzostwa Polski w biegu na skocznię.

Oprócz dużych biegów w kalendarzu są te mniejsze. We Wrocławiu zadebiutuje BRO OCR, a w Szczecinku odbędzie się już 3. edycja Active Challenge, gdzie obok biegania jest jeszcze jazda na rowerze i pływanie kajakiem.



Zawody ninja

Miłośnicy programu Ninja Warrior Polska i krótkich torów przeszkód powinni wybrać się na południe Polski. W sobotę 27 sierpnia w Krakowie odbędzie się finał Ligi Ninja OCR, a dzień później Sebastian Kasprzyk organizuje zawody Ninja Racing w Dobczycach.

Na krótkim torze przeszkód, ale już z elementami biegania, będzie też można powalczyć w Poznaniu na zawodach Dirty Fun Ninja Games.

Biegi z przeszkodami tylko dla dzieci

W tej kategorii mamy prawdziwy wysyp. Survival Race Kids zawita do Kielc i Wrocławia, Runaway Junior do Pakosławia, w Opolu odbędzie się ExtremeRun Kids, Esfit Run zorganizuje bieg przeszkodowy dla dzieci w Radomiu, Commandosik zawita do Warszawy, a Runmageddon jedzie nad morze, gdzie w Gdańsku zorganizuje event w nowej formule “Runmageddon dla rodzin”.

Zestawienie wszystkich biegów (zawodów) dla dzieci

Bieg po schodach

Jeżeli jeszcze komuś mało wyzwań to może spróbować swych sił w biegu po schodach. W sobotę 3 września, po długiej przerwie wraca bieg po schodach Sky Tower Run we Wrocławiu. Bieg ten ma rangę Mistrzostw Polski.

Kalendarz OCR/Ninja

Mapa biegacza

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany