Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon zaprezentował medale na Zimowy Runmageddon Warszawa. Wyjątkowo tylko na ten  jeden event, bo na kolejnych będzie można zdobyć nieco różniące się blachy. Wkrótce zaprezentowane zostaną również statuetki Weterana i Korony na sezon 2021.

Już za 4 tygodnie, w ostatni weekend lutego, największy organizator biegów z przeszkodami w Polsce zainauguruje sezon 2021 Zimowym Runmageddonem w Warszawie. Biegacze zmierzą się z dystansami: Intro (3 km  +15 przeszkód), Rekrut (6 km + 30 przeszkód) i Hardcore (21 km + 70 przeszkód). Młodsi miłośnicy biegów przeszkodowych powalczą na dystansach Kids i Junior.  Runmageddon właśnie pokazał medale, które zawisną na szyjach uczestników warszawskiego eventu.

Jak udało nam się dowiedzieć u źródła, wyjątkowo zaprezentowane medale dotyczą zimowego eventu. Te, które będzie można zdobyć na późniejszych Runmageddonach, będą nieco inne. Będą różniły się w szczegółach. Organizator pokaże je w marcu, zaraz po biegu w Warszawie. Jeszcze w lutym zostaną natomiast zaprezentowane statuetki Weterana i Korony, którymi biegacze będą mogli się cieszyć w 2021 roku.

fot.: FB Runmageddon

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany