Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Rzeszów, Kraków, Chorzów, Wrocław… a później jeszcze 14 innych miast w całej Polsce. Survival Race rusza z kolejną edycją Survival Race Kids Tour 2022 – miejskiego biegu z przeszkodami dla najmłodszych.

Pierwszy survivalowy tour po Polsce z biegami przeszkodowymi dla dzieci wystartował w 2021 roku. W tym roku odbędzie się jego druga edycja. Młodzi wojownicy w wieku od 3 do 13 lat będą rywalizować w trzech kategoriach:

  • Krasnal: 3-6 lat (700 m + 10 przeszkód)
  • Pirat: 7-10 lat (1400 m + 10 przeszkód)
  • Ninja: 11-13 lat (2000 m + 15 przeszkód)

Cykl zainauguruje event w Rzeszowie w dniach 2-3 maja. Później będzie Kraków (7-8 maja), Chorzów (14-15 maja), Wrocław (21-22 maja) i Poznań (25-26 czerwca). Lokalizacje pozostałych biegów nie zostały jeszcze ujawnione. Wiadomo jedynie, że Survival Race odwiedzi łącznie 18 miast w całej Polsce, a z opublikowanego na stronie internetowej kalendarza biegów wynika, że łącznie zostaną zorganizowane 24 biegowe eventy. Ostatni w weekend 1-2 października 2022 roku.

W zeszłym roku Survial Race oprócz wymienionych wyżej miast odwiedził dużo miast i miejscowości wypoczynkowych. W tym m.in. Trójmiasto, Władysławowo, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Świnoujście, Zakopane, Krynicę Zdrój, Karpacz i Wisłę.

Cena pakietu startowego to 49 zł przy zapisach online. W pakiecie oprócz pamiątkowego medalu znajdzie się m.in. możliwość pomalowania twarzy dziecka w barwy wojenne przed biegiem i voucher zniżkowy na survivalową koszulkę.

Survival Race wspiera zaatakowaną przez Rosję Ukrainę i na każde z organizowanych przez siebie wydarzeń przeznaczył po 100 darmowych pakietów startowych dla osób z Ukrainy.

Fot. Survival Race

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany