Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Telewizja Polsat zaprezentowała zapowiedź 6. sezonu Ninja Warrior Polska. Dzięki temu fani mogli mogli zobaczyć część przeszkód z jakimi w nowym sezonie przyjdzie zmierzyć się uczestnikom, jak i poznać niektórych uczestników.

Premierowy odcinek 6. odsłony polskiej edycji Ninja Warrior zostanie wyemitowany w Polsacie we wtorek 30 sierpnia o godzinie 20:05. Łącznie przez 7 tygodni program będzie przyciągał przed telewizory miłośników rywalizacji na najbardziej znanym na świecie torze przeszkód.

Zaprezentowane w zapowiedzi migawki z programu zdradzają część przeszkód. Niektóre z nich są znane widzom, a inne pojawiają się po raz pierwszy. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się m.in. z takim konstrukcjami jak: Razor’s Edge, Fly Hooks, czy Spring Forward.

W zapowiedzi producenci zdradzają, że w 6. odsłonie show pojawi się m.in. Karolina Kowalkiewicz, Michał Baryza, Paweł Murawski i Robert Bandosz. Z wcześniejszych doniesień natomiast wiemy, że zabraknie Igora Fojcika, czyli najlepszego uczestnika ostatnich dwóch sezonów i póki co jedynego Polaka, który miał możliwość zmierzenia się z ostatnią przeszkodą toru finałowego, czyli z legendarną Górą Midoriyama.

6. sezon Ninja Warrior Polska została nagrany pod koniec lipca br. w hali Arena Gliwice (zobacz: Ninja Warrior Polska 6 nagrany! Co wiemy o nowym sezonie?).

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany