Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ninja Warrior Polska wraca z 5. sezonem. Zmagania z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód, będzie można śledzić od 1 marca co wtorek w telewizji Polsat. Jedną z atrakcji show będzie pojedynek dotychczasowych Last Man Standing. 

We wtorek 1 marca po godzinie 20:00 telewizja Polsat wyemituje premierowy odcinek 5. sezonu sportowego show Ninja Warrior Polska. Formuła programu się nie zmieniła, ale pojawi się kilka nowości. Będą to nie tylko nowe przeszkody, ale również podwójne przeszkody – zawodnik sam będzie mógł zdecydować, którą z nich pokona.

W programie pojawią się uczestnicy znani już widzom. W tym wszyscy zdobywcy tytułu Last Man Standing: Jakub Zawistowski (1. sezon), Robert Bandosz (2. sezon), Sebastian Kasprzyk (3. sezon) i Igor Fojcik (4. sezon), o czym informowaliśmy już w sierpniu 2021 roku (zobacz: Ninja Warrior Polska 5 już nagrane! Czy ktoś zdobędzie Górę Midoriyama?)

Nie zabraknie oczywiście nowych śmiałków, chcących zmierzyć się z torem przeszkód. Tradycyjnie pojawią się również celebryci. Na torze pojawi się m.in. Filip Zabielski, Jakub Zdrójkowski, Robert Burneika, Joanna JabłczyńskaMilena Rostkowska-GalantStella Staniszewska.

Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon, a komentować zmagania uczestników będą Łukasz Jurkowski i Jerzy Mielewski.

Zapowiedź Ninja Warrior Polska (źródło: Polsat)

 

Finał 5. sezon Ninja Warrior Polska będzie miał miejsce 12 kwietnia 2022 roku. Cały program został nagrany w wakacje 2021 roku.

W polskiej edycji Ninja Warrior jeszcze nikomu nie udało się pokonać ostatniej przeszkody, którą jest Góra Midoriyama, czyli wspiąć po linie o długości 21 metrów w maksymalnie 25 sekund.

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany