Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Jest prawda czasu, i jest prawda ekranu, która mówi, że to co zostało pokazane jako ostatnie się liczy. Reszty może nikt nie zauważy. Trudno jednak przejść obojętnie obok bałaganu z czasami zawodników w Ninja Warrior Polska.

Od nagrania trzeciego sezonu Ninja Warrior Polska minęło już 7 miesięcy. Był czas na doszlifowanie wszystkich szczegółów. Oglądając program można jednak odnieść wrażenie, że nagrywany on był wczoraj, a montowany w nocy. Najbardziej rażą błędy z półfinałowymi czasami zawodników.

Na zakończenie 5. odcinka Ninja Warrior Polska została zaprezentowana plansza wszystkich dotychczasowych finalistów. Były też podane ich czasy na torze półfinałowym. I te różniły się od tych podawanych wcześniej.

 

Największa różnica jest w przypadku Roberta Bandosza, Last Man Standing 2020, którego mogliśmy oglądać w premierowym odcinku Ninja Warrior Polska. Wszyscy widzieli jak w chwili, gdy naciskał buzzer na szczycie ostatniej półfinałowej przeszkody, zegar pokazywał 1:21. I cóż, że widzieli? Na końcowej planszy przy jego nazwisku figurował już czas 1:27,01. Później to zostało skorygowane do 1:21,07.

 

Dwie kolejne wpadki miały miejsce w wyemitowanym 23 marca odcinku nr 4. Dotyczyły one czasów najszybszego dotychczas na torze półfinałowym Mariusza Bulandra oraz Ivana Kohuta. Na zakończenia odcinka mogliśmy zobaczyć, że czas Bulandra to 1:00,44. Później okazało się, że było to 1:00,04. W przypadku Kohuta czas zmieniono z 1:23,40 do 1:23,04.

 

To nie jedyne wpadki związane z czasami w Ninja Warrior Polska. Te zdarzały się już wcześniej. Taką najpoważniejszą było poinformowanie widzów podczas finału drugiego sezonu, że finaliści mogą odpoczywać 1 minutę między pierwszą (Stage 2) a drugą częścią (Stage 3) drugiego toru finałowego, podczas gdy jednocześnie opublikowano materiał wideo z którego niezbicie wynikało, że były to 3 minuty. Wydarzenie to zostało opisane w artykule: Finał Ninja Warrior Polska – pierwszy i drugi tor finałowy, przeszkody, zasady.

A Wy jakie błędy i wpadki wyłapaliście w Ninja Warrior Polska?

Fot. Polsat / Krystian Szczęsny

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany