Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

To będzie już 6. odcinek Ninja Warrior Polska 7. Ostatni przed wielkimi finałem. I ostatnia szansa, żeby w tym finale się pojawić. Będzie to odcinek wyjątkowy, bo z torem przeszkód zmierzy się Łukasz “Juras” Jurkowski.

We wtorek 4 kwietnia telewizja Polsat wyemituje 6. odcinek eliminacyjny 7. sezonu Ninja Warrior Polska. Dla uczestników tego sportowego show będzie to ostatnia okazja do zakwalifikowania się do finału. Zostało już tylko 4 miejsca w finale, a walczyć o nie będzie aż 28 śmiałków.

Ostatni odcinek przed finałem będzie obfitował w prawdziwych mistrzów. Z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód zmierzy się aż trzech zdobywców tytułu Last Man Standing z poprzednich edycji show. Będzie to Jakub Zawistowski, Robert Bandosz i Paweł Murawski, który sięgnął po ten tytuł w poprzednim, 6. sezonie Ninja Warrior Polska. To będzie prawdziwy pościg tytanów.

W 6. odcinku tradycyjnie pojawią się gwiazdy. Z torem zmierzy się Patrycja Zahorska – zawodniczka MMA, a także prezenterka Polsat Sport. Czy jest przygotowana na to sportowe wyzwanie? To okaże się we wtorek po godzinie 20:05.

W odcinku pojawi się również inna gwiazda. Po raz pierwszy z torem ninja zmierzy się były zawodnik MMA, a obecnie komentator sportowy i komentator Ninja Warrior – Łukasz “Juras” Jurkowski! Czy skorzysta z rad, których sam udzielał zawodnikom na torze i  pokaże, jak bezbłędnie pokonać wszystkie przeszkody?

(na podst. mat. pras.)

Fot. Polsat /  G. Broniatowski

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany