Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Czwarty sezon Ninja Warrior Polska nadchodzi. Kiedy będzie można go oglądać? Jeszcze w sierpniu! Tradycyjnie w telewizji Polsat. Czy pierwszy raz w historii, komuś uda się pokonać ten najbardziej znany na świecie tor przeszkód i zdobyć legendarną Górą Midoriyama? O tym przekonamy się wkrótce.

Castingi do Ninja Warrior Polska 4 ruszyły w maju br. Test sprawnościowy uczestników odbył się w czerwcu. Program został nagrany pod koniec lipca w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice.  Czwarta odsłona tego sportowego show pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu.

Premierowy odcinek Ninja Warrior Polska 4 telewizja Polsat wyemituje we wtorek 31 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:00. Doniósł o tym portal Wirtualne Media. Taka data nie jest zaskoczeniem. Od początku wskazywaliśmy, że w zależności od tego kiedy ruszy jesienna ramówka Polsatu, premiera nowego sezonu będzie miała miejsce właśnie 31 sierpnia bądź 7 września 2021.


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 130. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Czwarty (i piąty) sezon ponownie poprowadzi Karolina Gilon, a zmagania uczestników z torem przeszkód komentować będą Łukasz “Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski.

W dotychczasowych trzech edycjach Ninja Warrior Polska nikomu z uczestników, nie tylko nie udało się wygrać programu, ale nawet w całości pokonać toru. Najbliżej tego byli Jakub Zawistowski w pierwszym sezonie, Robert Bandosz w drugim i Sebastian Kasprzyk w trzecim. Czy w czwartym sezonie ktoś zmierzy się z Górą Midoriyama? O tym widzowie przekonają się w październiku w odcinku finałowym.

Ninja Warrior to znane na całym świecie telewizyjne show. Uczestnicy mają do pokonania wymyślny tor przeszkód. Jego ostatnim elementem jest wspinaczka na czas po linie, czyli próba zdobycia legendarnej Góry Midoriyama. Program narodził się w Japonii, gdzie do dnia dzisiejszego emitowany jest pod nazwą Sasuke. Na świecie był emitowany już w kilkudziesięciu krajach, w tym m.in. w USA, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Chinach, Egipcie, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i na Węgrzech.  W Polsce pojawił się w 2019 roku, stając się od razu jednym z hitów Polsatu.

Piątą odsłonę Ninja Warrior Polska telewizja Polsat prawdopodobnie wyemituje wiosną 2022 roku. Została ona nagrana na przełomie lipca i sierpnia 2021 roku.

Fot. Polsat / Krzysztof Szczęsny

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany