W niedzielę Polsat zakończył nagrania do piątego sezonu Ninja Warrior Polska. Zostanie on wyemitowany najprawdopodobniej wiosną 2022 roku. Wcześniej, bo już we wrześniu, widzowie obejrzą czwarty sezon.

Tydzień po nagraniu programu Ninja Warrior Polska 4, który pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu, została nagrała jego piąta odsłona. Widzowie najprawdopodobniej obejrzą ją w telewizji wiosną 2022. Emocji z pewnością nie zabraknie. To właśnie w tej edycji wystąpi trójka dotychczasowych Last Man Standing (Jakub Zawistowski, Robert Bandosz, Sebastian Kasprzyk). Co więcej, jak pokazał na Instagramie komentujący show Łukasz “Juras” Jurkowski, wystąpią oni jednym odcinku.

Czy pierwszy raz w historii ktoś w Ninja Warrior Polska zdobędzie Górę Midoriyama? Czy pojawią się nowe przeszkody? Czy zmieni się formuła programu? Na odpowiedzi na te i inne pytania trzeba zaczekać minimum do września.

Pytania są jak najbardziej zasadne. Zwłaszcza przed 4. sezonem (artykuł został napisany 2 sierpnia 2021 – red.). W różnych edycjach Ninja Warrior na świecie, to właśnie on okazywał się przełomowy. To wtedy zawodnicy sięgali po raz pierwszy po tytuł “Wojownika Ninja”, czy pojawiały się takie konstrukcje jak Mega Warped Wall i Power Tower. Zobacz: Power Tower, Mega Wall, Last Woman Standing? Co czeka nas w 4. sezonie Ninja Warrior Polska?

Ninja Warrior Polska 5, podobnie jak wcześniejsze edycje, nagrywany był w hali Arena Gliwice. Gospodarzem programu jest Karolina Gilon, a zmagania uczestników na torze przeszkód komentują Łukasz “Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski.

fot. @jurasmma, Polsat/Krystian Szczęsny

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także: