Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Za nami finał 7. sezonu Ninja Warrior Polska. Sportowe show wciąż cieszy się zainteresowaniem widzów, dlatego Polsat planuje kontynuować tę serię.

We wtorek 11 kwietnia telewizja Polsat wyemitowały finałowy odcinek 7. sezonu Ninja Warrior Polska. Nikomu z uczestników nie udało się w całości zaliczyć toru finałowego i wygrać programu. Najbliżej tego był 22-letni Jan Tatarowicz, któremu zabrakło pół sekundy do wygrania show i zostanie pierwszym polskim “Wojownikiem Ninja”. Zawodnik zdobył jednak tytuł Last Man Standing. Najlepszą uczestniczą wśród kobiet była Katarzyna Jonaczyk, której przypadł tytuł Last Woman Standing.

Fot. FB Ninja Warrior Polska

– Telewizja Polsat zamierza kontynuować program Ninja Warrior Polska, powstać mają dwa kolejne sezony  – dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

O kontynuacji programu zdecydowały zadawalające wyniki oglądalności. 7. sezon Ninja Warrior Polska śledziło średnio 869 tys. widzów w wieku powyżej 4 lat, co przełożyło się na 6,71 proc. udziału w rynku telewizyjnym, a w grupie komercyjnej 16-49 lat udział ten wyniósł 9,18 proc. – podały Wirtualne Media bazując na danych Nielsen Audience Measurement.

Podobnie jak to miało miejsce dotychczas, od razu zostaną nagrane dwa sezony tego sportowego show. Będzie to odpowiednio 8. i 9. sezon. Ponownie program ma być nagrywany Arena Gliwice.


To oni zdobyli Midoriyamę! Lista zwycięzców Ninja Warrior

Góra Midoriyama? Sorry, ale żadnej góry nie ma!


Kiedy casting do 8. i 9. sezonu Ninja Warrior Polska? Na razie nie ma żadnych wieści na ten temat. Nieoficjalnie docierają jednak do nas informacje, że w tym roku nagrania w Gliwicach zaplanowane są na koniec czerwca, a to prawdopodobnie oznaczałoby castingi w maju. Oznaczałoby to pewne przyspieszenie w stosunku do stosowanego w ostatnich latach harmonogramu pracy, gdy to casting do nowych edycji był przeprowadzony w maju lub czerwcu, a nagrania miały miejsce na przełomie lipca i sierpnia.

Kiedy nowe sezony pojawią się w telewizji? Zgodnie z dotychczas stosowaną logiką emisji, 8. sezon Ninja Warrior Polska zostanie wyemitowany przez Polsat w jesiennej ramówce, czyli będzie miał premierę na początku września 2023 roku, a 9. sezon pojawi się w telewizji wiosną 2024 roku.

(Artykuł został zaktualizowany 13 kwietnia 2023)

Fot. Polsat / G. Broniatowski

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany