Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

20 maja 2023 roku odbędzie się już siódma (i co ważne – JEDYNA w tym roku!) edycja legendarnego biegu z przeszkodami. Na uczestników będą czekały klasyczne dystanse 5 i 10 kilometrów, a także warianty z kajakiem czy już kultowe wyzwanie dla prawdziwych wyjadaczy – RUN LEGEND. Nawiasem mówiąc – bilety na to ostatnie dawno się wyprzedały.

Łącznie na trasach zawodnicy będą mogli zmierzyć się z 15+, a nawet 35+ przeszkodami (w zależności od wybranej formuły). Coś dla siebie znajdą również dziecięce drużyny biegowe, całe rodziny, dzieciaki, a nawet “zwykli” biegacze terenowi.

Co nowego podczas Vikings Run VII?

Jednak na tym oferta Vikings Run wcale się nie kończy. W nadchodzącej edycji zadebiutują bowiem 2 kolejne formuły:

  • RUN KIDS, czyli typowy bieg z przeszkodami dla dzieci – 1 km i 15+ przeszkód

I uwaga…

  • RUN TRAIL, czyli terenowy/przełajowy bieg – dla amatorów biegania, ale bez przeszkód

Jednak to nadal nie wszystko, czyli nowa trasa i nowe przeszkody

Trasy biegu wikingów zostaną wytyczone w zupełnie nowej lokalizacji – “zahaczając” nie tylko o lasy i Zalew Sulejowskich, ale także znajdującą się na nim tamę (pozdrawiamy fanów podbiegów i palących łydek), czy też rzekę Pilicę (przygotuj się na przeprawę!).

Podczas wyzwania pojawi się wiele dobrze znanych przeszkód (kultowy Berserker, Gniew Odyna, Ymir, Fenrir czy biesiada z “pachnącą” rybą w roli głównej). Jednak nie zabraknie również paru nowości – zarówno przeszkód technicznych, jak i tych, które wymagają równowagi oraz siły.

Jak się zapisać na ten LEGENDARNY bieg?

Zapisy, jak i więcej informacji (w tym ceny i terminy) o samym biegu, znajdziesz na stronie biegu z przeszkodami Vikings Run.

A jeśli chcesz powalczyć o darmową wejściówkę na bieg – koniecznie zajrzyj na profil eXtremalny.PL na Facebooku, gdzie wkrótce wystartuje konkurs w którym do wygrania będzie właśnie pakiet startowy na Vikings Run.

Fotografie & grafiki: Vikings Run

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany