Runmageddon wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa SA zaoferuje ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla uczestników biegów z przeszkodami. Runmageddończycy będą też mogli się ubezpieczyć na wypadek rezygnacji z uczestnictwa w evencie.

Organizator Runmageddonu, największego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami, oraz Grupa Europa przygotowali ofertę ubezpieczeń dopasowaną do potrzeb Runmageddończyków. Organizator biegu z przeszkodami podjął decyzję o współpracy ze specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń. Grupa Ubezpieczeniowa Europa już od ponad 20 lat tworzy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Razem z Grupą Europa postanowiliśmy podjąć wspólne wyzwanie i zaproponować Runmageddończykom interesujące warianty ubezpieczeń, które zwiększą komfort ich uczestnictwa w naszym sportowym wyzwaniu. Chcemy dać wybór startującym. Sami niech zadecydują czy i jaki rodzaj ubezpieczenia ich interesuje. Umożliwimy im zakup dwóch ubezpieczeń szytych na miarę, czyli takich, które stworzone zostały tylko z myślą o nich. – mówi manager projektu Maciej Samokar.

Ubezpieczenie będzie mogła wykupić każda osoba, która od dnia 22 listopada zdecyduje się na start w Runmageddonie. Opcja wyboru ubezpieczania dostępna będzie podczas procesu internetowego zapisu na przyszłoroczne edycje Runmageddonu i nie będzie obowiązkowa. W momencie kiedy uczestnik zdecyduje się na start będzie mógł wybrać pośród dwóch dostępnych wariantów ubezpieczeń.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW Sport

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

(materiał dostarczony przez Runmageddon)