Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa SA zaoferuje ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla uczestników biegów z przeszkodami. Runmageddończycy będą też mogli się ubezpieczyć na wypadek rezygnacji z uczestnictwa w evencie.

Organizator Runmageddonu, największego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami, oraz Grupa Europa przygotowali ofertę ubezpieczeń dopasowaną do potrzeb Runmageddończyków. Organizator biegu z przeszkodami podjął decyzję o współpracy ze specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń. Grupa Ubezpieczeniowa Europa już od ponad 20 lat tworzy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Razem z Grupą Europa postanowiliśmy podjąć wspólne wyzwanie i zaproponować Runmageddończykom interesujące warianty ubezpieczeń, które zwiększą komfort ich uczestnictwa w naszym sportowym wyzwaniu. Chcemy dać wybór startującym. Sami niech zadecydują czy i jaki rodzaj ubezpieczenia ich interesuje. Umożliwimy im zakup dwóch ubezpieczeń szytych na miarę, czyli takich, które stworzone zostały tylko z myślą o nich. – mówi manager projektu Maciej Samokar.

Ubezpieczenie będzie mogła wykupić każda osoba, która od dnia 22 listopada zdecyduje się na start w Runmageddonie. Opcja wyboru ubezpieczania dostępna będzie podczas procesu internetowego zapisu na przyszłoroczne edycje Runmageddonu i nie będzie obowiązkowa. W momencie kiedy uczestnik zdecyduje się na start będzie mógł wybrać pośród dwóch dostępnych wariantów ubezpieczeń.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW Sport

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

(materiał dostarczony przez Runmageddon)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany