Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zestawienie najważniejszych wydarzenia związane z biegami przeszkodowymi w tygodniu 9-15 grudnia 2019.

1. Rozmowy, rozmowy, rozmowy… W piątek 13 grudnia doszło do spotkania OCR Polska i przedstawicieli ocrowych drużyn. Rozmawiano m.in. o przyszłości biegów przeszkodowych i lidze OCR Polska. W weekend natomiast niezależnie odbyło się spotkanie organizatorów biegów Adrenaline Rush, Armagedon Active, Biegun, Hero Run,  Hunt Run, Masakrator, Runaway, Run4Gold i Vikings Run.

2. W dniu 25 stycznia 2020 roku odbędzie się III Gala Biegów Przeszkodowych “Orły 2019”, poinformowało Stowarzyszenie OCR Polska. Lokalizacja nie jest jeszcze znana. Jedynie to, że odbędzie się ona w centrum Polski.

3. W dniach 27 lutego – 1 marca w Krynicy Górskiej odbędzie się III edycja obozu sportowego Spartan Camp. Zajęcia poprowadzi duet Emil Kaczor i Zbigniew Ziober.

4. Survival Race pokazał nową przeszkodę przygotowaną na sezon 2020. Będzie to konstrukcja o swojsko brzmiącej nazwie “Stonoga”. Sądząc z dostępnej wizualizacja ściana nabiegowa będzie miała 5-6 metrów.

5. Masakrator pokazał medale dla kidsów na sezon 2020. Organizator przesunął również z 18 na 19 kwietnia 2020 roku termin swojego biegu w Rybniku, żeby nie kolidował on z zaplanowanym na 18 kwietnia terminem partnerskiego biegu Armagedon Active w Opolu.

6. Spartan zaprezentował medal i koszulkę na swoje zimowe biegi. Pierwsza okazja do ich zdobycia w regionie CEU będzie 18 stycznia 2020 roku w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji.

7. W dniach 14-15 grudnia w Warszawie odbyły się zawody Ninja Run by Hunt Run. Rywalizację na krótkim torze przeszkód wygrała Katarzyna Baranowska, przed Klaudią Burs i Zuzanną Jankowską. Wśród mężczyzn najlepszy był Bolesław Sobierajski, przez Wojciechem Sobierajskim i Mateuszem Karczmarskim.

8. Zapisy na przyszłoroczne biegi Terenowa Masakra ruszą 7 stycznia. Organizatorzy poinformowali o kilku zmianach. M.in. do wyboru będą dystanse 5, 10 i 15 km, zajdą znaczące zmiany na dystansie 10 km, pojawi się 10 nowych przeszkód, będzie większa rywalizacja na trasie i dodatkowe atrakcje dla dzieci.

9. Runmageddon pokazał koszulki, które zostaną dołączone do pakietów startowych w pierwszej połowie 2020 roku. Podczas Zimowego Runmageddonu w Warszawie dodawana będzie czerwona koszulka znana z sezonu 2019. We Wrocławiu (4 kwietnia) zadebiutuje ciemna koszulka moro, którą znaleźć będzie też można w pakietach na biegi w Krakowie, Pradze i Trójmieście. W maju w Warszawie (30 maja) pojawi się nowa koszulka z czachą.

10. Runmageddon odpalił świąteczną promocję. Aż do 24 grudnia Pakiety Weteran i Korona będą sprzedawane taniej o 100 zł, a Pakiet Oktan o 200 zł. Dodatkową zmiana jest to, że pakiety te można wykorzystać zarówno w Polsce, jak i Czechach.

Foto: Pexels, fb organizatorów biegów

—–

Jeżeli chcesz, żebyśmy w kolejnym Flash News Week napisali również o nowościach dotyczących organizowanego przez Ciebie biegu – poinformują nas o nich.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany