Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Mistrzostwa Świata OCR w Londynie zostały wybrane najlepszą imprezą oraz wydarzeniem 2018 roku, a Spartan Race najlepszym globalnym biegiem z przeszkodami, przez czytelników amerykańskiego portalu Mud Run Guide. Najlepszymi zawodnikami OCR zostali okrzyknięci Ryan Atkins i Lindsay Webster. W plebiscycie tym w dwóch kategoriach nominowany był Runmageddon.

Już po raz 4-ty czytelnicy portalu Mud Run Guide uznali organizowane przez firmę Adventurey Mistrzostwa Świata OCR za najlepszą imprezę 2018 roku (Best Event of 2018) w świecie biegów z przeszkodami. Mistrzostwa, które w tym roku odbyły się w Londynie, zostały też uznane za wydarzenie roku (kategoria: Moment(s) of the Year), wyprzedzając o krok “sezon 2018 Jonathana Albona”.

 

Najlepszą globalną serią biegów z przeszkodami (Best Global Race Series) w 2018 roku został Spartan Race, wyprzedzając Tough Mudder. To powtórzenie wyniku sprzed roku. Spartan triumfował też m.in. w kategorii na najlepszą imprezę rangi mistrzowskiej (Best Championship Race for 2018). Wygrały Mistrzostwa Świata Spartan Race 2018, wyprzedzając o dziwo Mistrzostwa Świata OCR w Londynie.

 

W 2018 roku najlepszym zawodnikiem OCR w kategorii mężczyzn został Ryan Atkins. Drugi był Albon. Kategorię kobiet wygrała Lindsay Webster.

 

Prestiżowy plebiscyt “Best of OCR” amerykański Mud Run Guide organizuje od 2014 roku. W tym roku swój głos oddało ponad 9 tys. osób. Mogli oni głosować również na Runmageddon, który był nominowany w dwóch kategoriach: Best Mid-Size Race Series oraz Best European Race Series. Niestety tym razem się nie udało. Pierwszą kategorię wygrał bieg Savage Race, a najlepszym europejskim biegiem czytelnicy uznali szwedzki Toughest Race.

Pełne wyniki plebiscytu “Best of OCR 2018” można znaleźć na stronie Mud Run Guide.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany