W 4. odcinku Ninja Warrior Polska z torem przeszkód zmierzy się aż 14 dziewczyn. W tym kilka, które już wcześniej święciły większe lub mniejsze triumfy w programie. To dziś poznamy Last Women Standing 8. sezonu.

To będzie najbardziej kobiecy odcinek w tym sezonie. Pojawi się w nim aż 14 uczestniczek, czyli równo połowa obsady 4. odcinka. I to będą naprawdę mocne i doświadczone zawodniczki, które już we wcześniejszych edycjach dały się zapamiętać widzom.

Z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód zmierzą się m.in. Katarzyna Jonaczyk, Carolina Filipek, Paula Piątkowska, Małgorzata Daszkiewicz i Katarzyna Wurszt. Jest niemal pewne, że więcej niż jedna z uczestniczek znajdzie się w półfinale programu, a prawdopodobnie  również w finale. Szczególnie, że w emitowanej w Telewizji Polsat zapowiedzi 4. odcinka wprost pada sugestia, że jedna z pań zawalczy o finał na Power Tower.

Tak mocna kobieca obsada odcinka, w tym m.in. udział w nim Katarzyny Jonaczyk i Caroliny Filipek, czyli finalistek 7. sezonu Ninja Warrior Polska może sugerować, że to właśnie z dzisiejszego odcinka wywodzić będzie się Last Woman Standing obecnego sezonu Ninja Warrior Polska.

Oto pełna lista uczestników 4. odcinka Ninja Warrior Polska 8:

1. Katarzyna Jonaczyk

2. Carolina Filipek

3. Katarzyna Wurszt

4. Paula Piątkowska

5. Małgorzata Daszkiewicz

6. Natalia Cicha

7. Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk

8. Karolina Brzuszczyńska

9. Agnieszka Skrzeczkowska

10. Natalia Nowak

11. Andżelika Żolob

12. Weronika Wilczyńska

13. Natalia Adamkiewicz

14. Beata Szczepanek

15. Mateusz Piątkowski

16. Piotr Czaja

17. Radosław Gatkowski

18. Marcin Darga

19. Paweł Żygliński

20. Mateusz Stróżyk

21. Paweł Gwiszcz

22. Sylwester Bielawski

23. Konrad Janek

24. Olaf Malinowski

25. Konrad Hobszta

26. Marek Borek

27. Michał Kwiatkowski

28. Artur Orliński

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska? Czwarty odcinek zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 26 września 2023 roku o godzinie 20:05.

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także: